Пластичні операції у тварин в Києві. Фауна-сервіс

Пластична ветеринарна хірургія

пластична хірургія для собак і котівПластична ветеринарна хірургія – відносно нова область ветеринарної медицини, котра направлена на відновлення функцій і форм пошкоджених органів і тканин, усунення косметичних недоліків.

Існують два види пластичної ветеринарної хірургії: реконструктивна і естетична.

Реконструктивні пластичні операції у тварин хірурги «Фауна-сервіс» проводять за необхідності усунення дефектів тканин і органів, відновлення їх функцій. Подібні операції проводяться у тварин, які отримали тілесні пошкодження в результаті травми або хвороби (часто онкологічної), а також – у пацієнтів з  вродженими дефектами.

Естетичні пластичні операції у собак та котів – це застосування методів ветеринарної пластичної хірургії з метою покращення зовнішнього вигляду тварини. В перш чергу, до цього виду пластики лікарі ветеринарного госпіталю вдаються для досягнення повної відповідності до породних стандартів тварини або при наявності вроджених дефектів.

Проведення пластичних операцій  у тварин потребує індивідуального підходу і високого професіоналізму лікарів. Крім того, необхідною умовою є наявність спеціального інструментарію  і обладнання, володіння технікою накладання хірургічних швів особливих видів. Спектр пластичних операцій, який виконується хірургами, дуже широкий.

Основні напрями роботи пластичних хірургів в «Фауна-сервіс»:

  • Пластика шкіри у собак і кішок. Для відтворення пошкодженого шкірного покриву пластичні хірурги госпіталю використовують різні методи пересадки шкіри: пересадка шкіри марочним способом, розщепленим клаптем, переміщеними клаптями з використанням місцевих тканин і ін. Способи пересадки шкіри залежать від ступеня і локалізації пошкодження шкірного покриву у тварин.
  • Пластика при аномаліях і розвитку і травмах у домашніх тварин. Даний вид пластичних операцій хірурги «Фауна-сервіс» проводять при наявності різноманітних аномалій розвитку ( «вовча паща», «заяча губа») і травматичних пошкоджень: дефекти неба, носа, піхви, заворот повік та ін.
  • Пластична косметична хірургія в ветеринарії використовується для усунення косметичних дефектів домашніх тварин. Також, до області косметичної пластики можна віднести постановку вух у тварин, видалення прибулих пальців тощо.

Пластичні операції в «Фауна-сервіс» почали проводити з самого заснування госпіталю і, сьогодні наші хірурги є висококласними фахівцями в галузі пластичної хірургії. Маючи великий досвід роботи і постійно удосконалюючи свої навички, ми домоглися високих результатів в даній області.

Записатися на консультацію до пластичного хірурга можна за тел .: 044 289 77 44.
Отримати консультацію