Ветеринарна електрокардіографія в Києві. Фауна-сервіс

  Пульняшенко Павло Рейнгольдович

Пульняшенко Павло Рейнгольдович К.м.н., головний лікар, головний хірург

Задати питання

Ми в соціальних мережах

Ветеринарна електрокардіографія (ЕКГ)

Електрокардіографія у домашніх тварин є обов'язковим дослідженням при кардіологічному обстеженні. За допомогою ЕКГ реєструють і досліджують електричні поля, які утворюються при роботі серця.

ЕКГ дозволяє оцінити джерело серцевого ритму, регулярність і частоту серцевих скорочень, визначити положення електричної осі серця і виявити аномальні джерела електричного імпульсу.

За даними досліджень, близько 10% тварин страждають від серцевих захворювань, серед яких найбільш поширеними є вроджені та набуті вади серця, кардіоміопатії, токсичний міокардит.

Для діагностики цих та інших кардіологічних захворювань, у ветеринарному шпиталі «Фауна-сервіс» проводяться наступні діагностичні дослідження:

Ці дослідження дозволяють запобігти або діагностувати на ранній стадії різні серцеві захворювання, особливо у порід, схильних до них: мейн-куни, сфінкси, британські і перські коти. «Група ризику» у собак виглядає наступним чином: доберман, боксер, такса, пудель, болонка, а також представники всіх гігантських порід.

Існує ряд факторів, при наявності яких, регулярний профілактичний огляд ветеринарного кардіолога є обов'язковим:

  • Хіміотерапевтичне лікування тварини;
  • Наявність захворювань щитоподібної залози;
  • Підготовка до анестезії або хірургічного втручання;
  • Породна схильність до захворювань серця.

Незважаючи на свою ефективність, електрокардіографічних метод дослідження не дає повного уявлення про стан серця. Остаточний і правильний діагноз можливо поставити, лише використовуючи ЕКГ в комплексі з іншими діагностичними заходами.

ветеринарна кардіологія київ

Отримати консультацію