Для владельцев – самое интересное для владельцев домашних животных от «Фауна-сервис»

Ми в соціальних мережах

Для власників

У той день, коли у вашому домі з’являється веселе собача, ваше життя зміниться повністю. До речі,  вона зміниться також, якщо через поріг переступить кошеня, переповзе варан або перелетить невтомний та балакучий жако. Не має значення, хто саме з’явиться у  вашій оселі. Важливо те, що з того часу у вас буде безліч приводів бути уважнішим і більш турботливим.

Домашні тварини як маленькі діти – не вміють розмовляти, хворіють, вередують і вимагають усієї вашої уваги! Якщо ви – досвідчений власник, то, скоріш за всього, ви знайомі з багатьма аспектами життя із домашніми улюбленцями – дресирування, догляд, утримання, лікування – все це не буде новиною. Але, якщо ви придбали першого у вашому житті улюбленця, питань у вас з’явиться достатньо, тому що навіть досвідчені заводчики знають далеко на про все. І це абсолютно нормально.

Цей розділ повністю присвячений відповідям на ваші, навіть не задані, питання. Статті, поради, рекомендації від кваліфікованих лікарів - все це тут. Розділ постійно доповнюється новими, корисними матеріалами, і ми зробили все можливе, щоб якомога чіткіше відповісти на максимально поширені питання, щодо лікування і утримання домашніх тварин.

  • Розділ «Коротко про головне» - питання на ваші відповіді. Коротко і, по суті.
  • Розділ «Корисні статті» - розгорнуті матеріали, в яких лікарі висвітлюють поширені проблеми. Розділ «Історії з практики» - історії наших пацієнтів, веселі і не дуже. Ми сподіваємося, що ситуації, описані в розділі, допоможуть вам уникнути подібних.
  • Розділ «Ветеринарний консультант» - ПДФ версії нашого журналу.
  • Розділ «Собака в перший раз» - блог. Блог про людину і собаку.

Читайте на здоров'я! Сподіваємося, вам буде цікаво!

Отримати консультацію