Ветеринарна хірургія в Києві. Фауна-сервіс

Ветеринарна хірургія

Хірургія – складна і багатогранна область ветеринарної медицини, яка в сучасному світі стає все більш реконструктивною та малоінвазивною.

Саме хірургія є провідною спеціалізацією ветеринарного госпіталю «Фауна-сервіс».

За більш ніж двадцять років роботи, хірурги госпіталю провели безліч оперативних втручань, серед яких – унікальні операції, аналогів яким не існує, а також складні втручання на хребті, головному мозку, онкологічні операції і багато інших. Головне завдання хірургів «Фауна-сервіс» – замінити або відновити пошкоджений орган, намагаючись при цьому мінімізувати втручання в природну роботу організму і з цим завданням вони справляються відмінно!

найкраща ветеринарна хірургія в києві

Кожному хірургічному втручанню передує ретельний аналіз ситуації і не менш ретельна підготовка, покликані виключити виникнення критичних ситуацій і максимально полегшити роботу хірурга. Це ж завдання стоїть перед усіма членами операційної бригади: асистентом хірурга, операційною сестрою і лікарем-анестезіологом. Тільки злагоджена робота всієї команди дозволяє домогтися бажаного результату для пацієнта, тому в хірургічному відділенні ветеринарного госпіталю – виключно найкращі у своїй області фахівці!

Завдяки високому професіоналізму хірургів і наявності сучасного обладнання, рівень виконання оперативних втручань в нашому госпіталі c кожним роком стає вище. Численні техніки проведення операцій є авторською розробкою Павла Пульняшенко, тому хірурги «Фауна-сервіс» часто досягають успіхів в тих випадках, які визнані неоперабельними фахівцями інших ветеринарних клінік.

До послуг наших пацієнтів – три висококваліфікованих ветеринарних хірурга: Павло Рейнгольдовіч Пульняшенко, Роксолана Степанівна Козій та Андрій Іванович Сидоренко. Записатися на прийом до ветеринарного хірурга в Києві можна за тел .: 044 289 77 44

ветеринарна хірургія цілодобово київ

Отримати консультацію