Дитячі екскурсії

Ми в соціальних мережах

Дитячі екскурсії

Всім, хто стверджує, що сучасні діти не допитливі, не бачать нічого, крім комп'ютера і зовсім не такі, як були ми – мінус один в карму. Дорослі, які ностальгують за своїм дитинством, часто просто не помічають того світу, в якому живуть сучасні діти, відмовляються бачити його переваги, акцентуючи увагу тільки на недоліки.

Тим часом, сучасний дитячий світ дуже райдужний, цікавий і заповнений всілякими корисними знаннями. Чому ми так упевнені? Все просто: у ветеринарному госпіталі «Фауна-сервіс» проходять дитячі екскурсії для дітей, яких цікавить професія ветеринарного лікаря.

Екскурсія в ветеринарному госпіталі – це не просто екскурсія. Вона побудована за принципом «як ніби ви прийшли на прийом». На порозі госпіталю дітей зустрічає менеджер госпіталю зі своїм вихованцем – собакою чи котом,  вони знайомляться і все разом йдуть досліджувати таємниці професії ветеринарного лікаря.

На самому початку діти приходять на прийом до терапевта, де ветеринарний лікар розповідає, як правильно потрібно обстежити пацієнта, що таке вакцинації і які маніпуляції є обов'язковими. Крім цього, кожен малюк має можливість послухати серце і дихання маленького «пацієнта» і поставити йому правильний діагноз: абсолютно здоровий.

Після первинного огляду, діти йдуть в лабораторію, де лікар-лаборант розповідає, як влаштовано відділення, для чого потрібні всі прилади, чому для постановки вірного діагнозу необхідно проводити лабораторні дослідження і дає подивитися в справжній, професійний мікроскоп на мазки крові, зіскрібки з шкіри і пр.

У відділенні інструментальної діагностики екскурсанти дізнаються, що таке рентген, УЗД і ендодіагностіка, побачать найбільш дивовижні рентгенологічні знімки і, можливо, навіть отримають можливість провести УЗД маленькому пацієнтові.

Наступним свої таємниці розкриє відділення хірургії. Діти зможуть побачити місце, в якому працюють найкращі ветеринарні хірурги країни, дізнатися, для чого потрібні великі монітори в операційній, якими інструментами лікарі проводять ендоскопічні операції, в чому відмінність між стандартною і ендоскопічної операцією, а також багато іншого.

В самому кінці екскурсії діти заглянуть в груміг-салон – салон краси для домашніх тварин, познайомляться з майстрами грумінгу, навчаться правильно чистити вушка собакам і котам, дізнаються, як правильно купати і вичісувати своїх підопічних, а також – про спеціальну косметику для домашніх тварин. Після екскурсії всі учасники отримують справжнісінький диплом, в якому буде вказано: «З професією ветеринарного лікаря ознайомлений»!

А тепер про деталі:

  • Вік дітей, які можуть відвідати екскурсію - від 6-ти до 15 років
  • На екскурсії дитини повинен супроводжувати дорослий
  • Екскурсії по ветеринарному госпіталю безкоштовні
  • Попередній запис на екскурсію обов'язковий
  • Кількість дітей у групі - до 12 чоловік
  • Час проведення екскурсії – 12.00, 14.00
  • Тривалість екскурсії-близько години
  • Фото- і відеозйомка дозволені
В разі, якщо ви, будучи вже записані на екскурсію, не зможете прийти, повідомлення організаторів - обов'язкове. Записатися на екскурсію можна, написавши листа на адресу: info@fauna-servis.ua з темою: дитяча екскурсія. У листі обов'язково вказати кількість і вік дітей, номер телефону батьків.

Отримати консультацію