Цілодобова ветеринарна клініка в центрі Києва. Фауна-сервіс

Лікування домашніх тварин

Ефективне лікування захворювань дрібних домашніх тварин – складна, багатокомпонентна задача, для успішного вирішення якої необхідно володіти глибокими знаннями, великим досвідом, а також – використовувати в своїй роботі сучасні технології і обладнання експерт-класу.

ветеринарна клініка в києвіКожен з нас в дитинстві складав пазли і знає – щоб отримати вірний малюнок, необхідно правильно скласти всі частини. Робота ветеринарного лікаря частково схожа з цією головоломкою, тільки на відміну від дитячої гри, помилки в роботі лікаря неприпустимі. Зводячи до купи анамнез, результати клінічного огляду, результати інструментальної і лабораторної діагностики – лікар отримує загальну картину захворювання, ставить діагноз і призначає необхідне лікування, ефективність котрого в  багато чому залежить від вас, шановний власник.

У випадку, якщо лікування тварина проходить амбулаторно (в домашніх умовах), ваша задача – беззаперечно і дуже уважно дотримуватись всіх призначень ветеринарного лікаря, найменше відхилення від призначеного курсу лікування може впливати на результат.

Якщо тварина проходить лікування стаціонарно – вам нема про що турбуватися, курс лікування і стан пацієнта контролюється лікарями і медичним персоналом госпіталю.

У ветеринарному госпіталі працюють як лікарі загального профілю, так і вузькоспеціалізовані лікарі: кардіолог, дерматолог, стоматолог, травматолог, хірург, офтальмолог, тому всі необхідні консультації і маніпуляції можна провести в стінах «Фауна-сервіс», не роз'їжджаючи по Києву в пошуках потрібного спеціаліста.

Методики лікування, які використовуються ветеринарними спеціалістами госпіталю, засновані на новітніх наукових дослідженнях, багато з цих методик є авторськими. На основі авторських методик розроблені унікальні технології оперативних втручань і терапевтичного лікування, завдяки яким лікарі нашого госпіталю успішно справляються з патологіями, які нашими колегами визнані невиліковними.

Декілька років тому в практику ветеринарного госпіталю впроваджена методика неінвазивної хірургії (ендохірургія), завдяки якій пацієнти «Фауна-сервіс» мають можливість уникнути довготривалого післяопераційного періоду і післяопераційних ускладнень. Сьогодні «Фауна-сервіс» є єдиним ветеринарним закладом в Україні, в якому можна провести весь комплекс ендоскопічних досліджень і провести  різноманітні ендоскопічні втручання.

Таких прикладів багато. Більш детально із всіма напрямами роботи ветеринарного госпіталю ви можете ознайомитися, перейшовши у відповідний розділ меню. Про унікальні послуги, які надає «Фауна-сервіс» можна дізнатися тут.

Якщо вам потрібна консультація кваліфікованого ветеринарного лікаря, необхідно записатися на прийом або викликати ветеринарного лікаря додому – телефонуйте: 044 289 77 44. Ми завжди раді вам допомогти!

кращі ветеринарні лікарі в києві

Отримати консультацію