Лікування хвороб серця тварин в Києві. Фауна-сервіс

Ветеринарна кардиологія

захворювання серця у домашніх тваринБільше 20% захворювань домашніх тварин припадає на частку серцево-судинних захворювань. Без сумніву, частіше за все до серцевих захворювань схильні дорослі собаки і коти, але молоді тварини також страждають від серцевих патологій, які бувають як вродженими так і набутими. Деякі породи тварин мають генетичну схильність до захворювань серця. Якщо говорити про котів – це мейн-куни, сфінкси, персидські кішки. Серед собак – добермани, боксери, такси, пуделі і всі представники гігантських порід.

Серцеві захворювання у домашніх тварин не завжди проявляються клінічно, тому власники найчастіше дізнаються про наявність захворювання серця у свого улюбленця занадто пізно.

Лікарі ветеринарного госпіталю «Фауна-сервіс» радять регулярно перевіряти серце у своїх підопічних і запам’ятати основну симптоматику серцевих захворювань:

  • Кашель;
  • Дихання з відкритим ротом;
  • Задишка, ціаноз слизових оболонок;
  • Підвищена втомлюваність;
  • Збільшення об’єму черева.

Діагностика серцевих захворювань у домашніх тварин потребує наявності необхідного обладнання експерт-класу, за допомогою якого досвідчений ветеринарний кардіолог проведе всі необхідні дослідження:

Електрокардіографія. За допомогою даного методу ветеринарний кардіолог проводить дослідження і реєстрацію електричних потенціалів, котрі утворюються при роботі серця. Метод використовується втому числі і для діагностики аритмій, а також дозволяє визначити непрямі ознаки морфологічних змін будови камер серця.

Ехокардіографія з доплерографією (УЗД серця) використовується для діагностики вад серця (вроджених і набутих) і кардіоміопатій. За допомогою ехокардіографії ветеринарний кардіолог досліджує розміри камер серця і стан клапанів. Наявність ультразвукового доплера дозволє виявити порушення кровообігу на ранній стадії і в режимі реального часу діагностувати різні відхилення кровотоку.

Рентгенологічне дослідження органів грудної клітини необхідні для загального оцінювання розмірів серця, легеневих судин, для виявлення (виключення) самостійних патологій пов’язаних з дихальною системою тварини.

Лабораторні дослідження крові проводяться для виключення наявності патологій інших органів, захворювання котрих впливають на роботу серця.

Для лікування захворювань серця лікарі ветеринарного госпіталю «Фауна-сервіс» успішно проводять як терапевтичні методи лікування, так і хірургічні втручання високого ступеню складності.

Для ранньої діагностики захворювань серця у домашніх тварин  необхідно регулярно проходити кардіологічний огляд, особливо, якщо Ваш улюбленець старше семи років або знаходиться в групі ризику. Крім того, кардіологічний огляд є обов’язковим для тварин перед оперативним втручанням для оцінки ступеню анестезіологічного ризику.

Записатися на прийом до ветеринарного кардіолога можна за телефоном: 044 289 77 44. 

ветеринарний кардіолог в києві

Отримати консультацію