Ударно-волновая терапия для животных

Ми в соціальних мережах

Ударно-хвильова терапія

Хвороби опорно-рухового апарату у домашніх тварин – досить поширена проблема, з якою стикаються не тільки власники великих собак. Якщо говорити про причини виникнення захворювань суглобів і кісток у собак та котів, то їх можна розділити на три групи: вікові, такі як артрит у собак або остеопороз, вроджені – до них відноситься дисплазія тазостегнового суглоба, і набуті, які виникають внаслідок отриманих травм.

Варіантів лікування захворювань суглобів існує кілька, частина з них –  інвазивні, деякі –  медикаментозні. Існує також і особливий метод лікування патологій опорно-рухового апарату –  ударно-хвильова терапія. 

Що ж таке –  ударно-хвильова терапія?

У всьому світі ця методика позиціонується як неінвазивна біохірургія, що дозволяє домогтися глибоких змін в структурі пошкоджених тканин і впливати на причину патологічного процесу без проведення традиційного хірургічного втручання або артроскопії.

В основі методу ударно-хвильової терапії лежить короткочасний вплив на уражену ділянку високоенергетичної вібрації, яка відрізняється від інших хвиль високої амплітудою енергії і коротким імпульсом.

В результаті такого впливу на межі між двома тканинами, що мають різну щільність (кістка-хрящ, сухожилок- м'яз і т.п.), або в зоні відкладення кальцію в м'яких тканинах, ударна хвиля заломлюється, частина імпульсу передається в тканину, а частина відбивається. Звукова енергія перетворюється в механічну, дробить депозити кальцію, осіфікати, відторгає відшаровані ділянки хряща. Крім того, завдяки цьому впливу поліпшуються метаболічні процеси в тканинах (кровообіг, природний обмін речовин, процеси відновлення і оновлення клітин і т.д.).

Ефект від лікування проявляється відразу після курсу лікування і має, в тому числі, і віддалений у часі позитивний вплив.

Ударно-хвильова терапія легко переноситься тваринами, так як процедура нетравматична і триває в середньому 7-10 хвилин. Інтервал між процедурами складає 6-10 днів (час, необхідний для елімінації мікрочастинок кальцію, хрящової тканини і т.д. з порожнини суглоба). Стандартний курс – 5-6 процедур, але на ранніх стадіях розвитку артрозу іноді можна обмежитися навіть 1 - 2 процедурами.

Застосування ударно-хвильової терапії неможливе без попереднього огляду ветеринарного лікаря, який і призначає тривалість курсу. Більше про проведення ударно-хвильової терапії у тварин в Фауна-сервіс - тут.

ударно-хвильва терапія для тварин

увх в києві

Отримати консультацію