Лікування хвороб суглобів у тварин в Києві. Фауна-сервіс

Ударно-хвильова терапія (УХВ)

Життя домашніх тварин набагато активніше, ніж наше, людське. Тривалі прогулянки, біг, активні вуличні ігри, робота на дресирувальних майданчиках, полювання – для подібних навантажень дуже важливим є хороший стан опорно-рухової системи.

Захворювання опорно-рухового апарату (ОРА) досить поширені серед дрібних домашніх тварин. Зокрема, великий відсоток патологій припадає на частку робочих собак і собак-спортсменів. Однак, домашні тварини, що живуть в спокійному, розміреному ритмі, також схильні до захворювань кісток і суглобів – вроджені або придбані, вони значно ускладнюють життя наших улюбленців.

Основними варіантами лікування патологій ОРА є терапевтичне та хірургічне лікування, але в сучасній ветеринарній медицині, одну з ключових позицій в області травматології зайняла методика ударно-хвильової терапії, яка у всьому світі позиціонується, як методика неінвазивної біохірургії.

Ударно-хвильова терапія, як і багато сучасних технологій лікування захворювань, прийшла в ветеринарну медицину з гуманної і сьогодні ветеринарний госпіталь «Фауна-сервіс» є єдиною в країні ветеринарною установою, яка успішно використовує дану методику для лікування захворювань у дрібних домашніх тварин.

Принцип роботи апарату ударно-хвильової терапії заснований на короткочасному впливі високоенергетичної низькочастотної ударної хвилі на проблемну область організму. Ефект від ударної хвилі вибірковий – впливаючи на уражені клітини тканин, енергія ударної хвилі проходить через здорові клітини організму, не викликаючи негативних наслідків.

Застосування УХТ дозволяє домогтися істотних змін в структурі патологічно змінених тканин, сприяє вимиванню солей зі зв'язок, сухожилків і виведенню молочної кислоти, що є дуже актуальним для робочих собак.

Регулярне використання ударно-хвильової терапії дозволяє зняти запалення, ліквідувати больовий синдром і відновити обсяг руху в суглобах, що в свою чергу підвищує переносимість навантажень. Крім того, застосовуючи методику УХТ, Ви допоможете запобігти подальшим загостренням захворювання у свого домашнього вихованця.

Схема застосування ударно-хвильової терапії визначається ветеринарним лікарем після ретельного обстеження і залежить від ступеня тяжкості і характеру захворювання і від породи пацієнта.

Основними показниками для застосування ударно-хвильової терапії є:

  • Незрощення або тривале загоєння зламаних кісток (псевдоартроз), з фіксацією або без фіксації;
  • Остеоартрит у тварин;
  • Тендинопатія в двоголовому, ахіллесовиму і підлопатковому сухожилках;
  • Болючість у рубцевій тканині;
  • Хронічний біль в спині у собак і кішок;
  • Дисплазія стегна і ліктя у тварин;
  • Сесамоїдит, спондильоз;
  • Артрит у собак;
  • Артроз у домашніх тварин.

Записатися на проведення ударно-хвильової терапії або задати питання лікарю щодо цієї методики, можна за тел.: 044 289 77 44.

 

Отримати консультацію