Травматологія та ортопедія у ветеринарній клініці. Фауна-сервіс

Ветеринарна травматологія і ортопедія

перелом крила у птахаТравматичні ушкодження (переломи, вивихи) у собак і кішок – зустрічаються доволі часто. Причини виникнення травм у домашніх тварин найрізноманітніші – від нещасних випадків до безглуздих випадковостей, які, тим не менш, можуть призвести до тяжких наслідків.

Однією з обов'язкових умов успішного лікування травм у домашніх тварин є точна діагностика, для виконання якої, лікарі ветеринарного госпіталю «Фауна-сервіс» використовують цифрову рентгенографію, комп'ютерну та магнітно-резонансну томографію, ультразвукові методи досліджень. Метод діагностики, який використовується лікарями, залежить від складності пошкодження і локалізації травми.

Завдяки багаторічному досвіду роботи, ретельно підібраній методиці оперативного втручання і післяопераційного спостереження, лікарі «Фауна-сервіс» успішно справляються з важкими травмами хребта, всілякими моно-, і поліпереломами, проводять реанімацію пацієнтів з важкими травматичними ушкодженнями і надають допомогу при захворюваннях опорно-рухового апарату .

У ветеринарному госпіталі «Фауна-сервіс» проводяться наступні оперативні втручання:

  • лікування переломів у тварин;
  • лікування захворювань суглобів у собак і кішок;
  • протезування суглобів і кісток у кішок і собак;
  • корекція дисплазії тазостегнових суглобів у тварин;
  • лікування вивихів у собак, котів та інших домашніх улюбленців;
  • операції на сухожиллях і зв'язках; ампутація кінцівок;
  • остеосинтез переломів кісток будь-якої локалізації, включаючи кістки таза, черепа, хребта, хвоста, лопатки;
  • повторні операції після невдало проведеного остеосинтезу або гіпсової пов'язки;
  • травми хребта і спинного мозку у тварин;
  • інтенсивна терапія тяжкої черепно-мозкової травми.

Складність травматичного пошкодження далеко не завжди можна оцінити візуально. Незначна травма на перевірку може виявитися важким порушенням функції організму, що вимагає ретельного лікування. У разі, якщо ваш вихованець отримав травму (автоаварія, падіння з висоти, защемлення дверима та ін.), необхідно максимально обережно перевезти його в ветеринарний госпіталь. Ще краще – зателефонувати перед візитом і, описавши ситуацію, отримати рекомендації щодо перевезення травмованої тварини. Також, для транспортування травмованої тварини можна викликати автомобіль ветеринарної допомоги.

Записатися на консультацію або задати питання лікарю можна за тел .: 044 289 77 44.

лікування переломів у собак

Отримати консультацію