Ветеринарна травматологія і ортопедія
Травматичні ушкодження (переломи, вивихи) у собак і кішок – зустрічаються доволі часто. Причини виникнення травм у домашніх тварин найрізноманітніші – від нещасних випадків до безглуздих випадковостей, які, тим не менш, можуть призвести до тяжких наслідків.
Однією з обов'язкових умов успішного лікування травм у домашніх тварин є точна діагностика, для виконання якої, лікарі ветеринарного госпіталю «Фауна-сервіс» використовують цифрову рентгенографію, комп'ютерну та магнітно-резонансну томографію, ультразвукові методи досліджень. Метод діагностики, який використовується лікарями, залежить від складності пошкодження і локалізації травми.
Завдяки багаторічному досвіду роботи, ретельно підібраній методиці оперативного втручання і післяопераційного спостереження, лікарі «Фауна-сервіс» успішно справляються з важкими травмами хребта, всілякими моно-, і поліпереломами, проводять реанімацію пацієнтів з важкими травматичними ушкодженнями і надають допомогу при захворюваннях опорно-рухового апарату .
У ветеринарному госпіталі «Фауна-сервіс» проводяться наступні оперативні втручання:
- лікування переломів у тварин;
- лікування захворювань суглобів у собак і кішок;
- протезування суглобів і кісток у кішок і собак;
- корекція дисплазії тазостегнових суглобів у тварин;
- лікування вивихів у собак, котів та інших домашніх улюбленців;
- операції на сухожиллях і зв'язках; ампутація кінцівок;
- остеосинтез переломів кісток будь-якої локалізації, включаючи кістки таза, черепа, хребта, хвоста, лопатки;
- повторні операції після невдало проведеного остеосинтезу або гіпсової пов'язки;
- травми хребта і спинного мозку у тварин;
- інтенсивна терапія тяжкої черепно-мозкової травми.
Складність травматичного пошкодження далеко не завжди можна оцінити візуально. Незначна травма на перевірку може виявитися важким порушенням функції організму, що вимагає ретельного лікування. У разі, якщо ваш вихованець отримав травму (автоаварія, падіння з висоти, защемлення дверима та ін.), необхідно максимально обережно перевезти його в ветеринарний госпіталь. Ще краще – зателефонувати перед візитом і, описавши ситуацію, отримати рекомендації щодо перевезення травмованої тварини. Також, для транспортування травмованої тварини можна викликати автомобіль ветеринарної допомоги.