Ендоскопічна хірургія в ветеринарній клініці Києва. Фауна-сервіс

Ветеринарна ендохірургія

Ендоскопічна хірургія - найбільш безпечна, малотравматична і безкровна хірургія, яка дає мінімальний відсоток ускладнень в післяопераційний період.

ендоскопічна хірургія в києвіОсновна перевага ендоскопічних втручань перед стандартними інвазивними операціями – скорочення термінів післяопераційного періоду в кілька разів.

Як проводяться ендоскопічні операції?

В порожнисті органи або в черевну порожнину тварини вводяться спеціальні інструменти-маніпулятори, якими управляє хірург. Проникнення апарату здійснюється через природні отвори (гортань, сечовипускальний канал та ін.), або шляхом точкового оперативного доступу, що значно зменшує раньову площу. Зображення всіх досліджуваних органів і порожнин виводяться на монітор в багаторазовому збільшенні з високою роздільною здатністю, що дозволяє хірургові детально розглянути органи і тканини пацієнта.

Під час проведення втручання ветеринарний хірург може дати оцінку стану органу тварини, виявити кровотечі, запальні ерозії і новоутворення, взяти аналізи для біопсії, провести резекцію органу, витягти сторонній предмет і багато іншого. Крім того, потрібними і дуже ефективними є артроскопічні оперативні втручання.

Єдиний центр в Україні, оснащений всім необхідним обладнанням для проведення ендоскопічних маніпуляцій – це ветеринарний госпіталь «Фауна-сервіс». Багато років тому, практично одночасно з появою ендоскопії в гуманній медицині нашої країни, малоінвазивні втручання почали проводити в ветеринарному госпіталі «Фауна-сервіс» і сьогодні, коли наші колеги тільки освоюють дану методику, ветеринарні лікарі нашого госпіталю на всі 100% використовують можливості ендоскопічної хірургії .

Найбільш поширені оперативні втручання, що виконуються ендоскопічним методом:

  • Ендоскопічна кастрація тварин;
  • Видалення чужорідних тіл із слухового проходу, носових порожнин, дихальних шляхів, стравоходу і кишківника;
  • Видалення новоутворень, поліпів, виразок із слухового проходу, носових порожнин, шлунку і стравоходу;
  • Видалення каменів з сечового міхура;
  • Біопсії.

Переваги використання ендоскопічного методу:

  • мала травматичність;
  • швидке відновлення фізіологічних функцій;
  • скорочення термінів реабілітації;
  • відсутність рубців і шрамів – більшість операцій проводиться через 2-3 отвори, розміром від 0,5 до 1 см або через природні отвори в тілі тварини;
  • мінімальний ризик ускладнень.

Варто сказати, що далеко не всі хірургічні маніпуляції можна провести, використовуючи ендоскопічну методику, проте, як ви вже переконалися, список їх досить великий і, якщо вашому улюбленцю необхідне оперативне втручання, яке можна провести малоінвазивним методом, не сумнівайтеся – вибирайте саме його!

Ендоскопічна хірургія – найбільш безпечний і ефективний метод хірургічного втручання, який практично не має післяопераційних ускладнень. Якщо вашому улюбленцю необхідне кваліфіковане ендоскопічне втручання, телефонуйте: 044 289 77 44.

ветеринарна ендоскопія

Отримати консультацію