Стентирование трахеи у собак и кошек

Ми в соціальних мережах

Ендоскопічне стентування трахеї у собак

Ендоскопічне стентування трахеї у собак – неінвазивне хірургічне втручання, яке проводиться для усунення генетично обумовленої патології трахеї у домашніх тварин – колапсу трахеї.

колапс трахеї у собакКолапс трахеї у домашніх тварин – вроджена або набута патологія, яка характеризується сплощенням трахеальних кілець (кільця втрачають свою жорсткість і спадаються) і звуженням просвіту трахеї. Це захворювання характерне, в більшості, для собак малих декоративних порід і, не дивлячись на те, що дана патологія зустрічається досить часто, причини її виникнення остаточно не вияснені.

Симптоми колапсу трахеї у собак різноманітні, однак, частіше за все захворювання проявляється сухим кашлем, частим і голосним диханням, задишкою. Діагностика колапсу трахеї у тварин полягає у проведенні рентгенографічного дослідження і, за необхідності, трахеобронхоскопії.

Лікування колапсу трахеї у собак і котів може бути терапевтичним (на початкових стадіях) і оперативним. В свою чергу, оперативне втручання може бути проведено двома способами: всередині просвіту трахеї та зовні просвіту трахеї. Оперативний метод, який проводиться зовні просвіту трахеї – інвазивний і пов’язаний з великою кількістю ризиків в післяопераційний період, тому лікарі ветеринарного госпіталю практично відмовились від використання цієї методики.

Ендоскопічне стентування трахеї у тварин – встановлення стенту всередині просвіту трахеї. Це найефективніший і безпечний метод лікування колапсу трахеї  у тварин, під час якого хірурги через ротову порожнину встановлюють всередину трахеї саморозширюючий нітиноловий стент, який утримуватиме кільця трахеї і перешкоджатиме спаданню кілець.

Великий досвід хірургів Фауна-сервіс дозволяє провести ендоскопічне стентування трахеї за мінімально короткі строки (від 5 до 10 хвилин). Слід відмітити, що дане втручання вимагає  як високого рівня майстерності від хірургів, так і наявності спеціального обладнання. В Україні ендоскопічне стентування трахеї у тварин можна провести тільки у ветеринарному госпіталі Фауна-сервіс. 

Рентген-знімок після постанови стенту

ендоскопічне стентування трахеї у собаки в києві

Отримати консультацію