Лікування домашніх тварин в Києві. Фауна-сервіс

Терапевтичне лікування домашніх тварин

ветеринарна клініка київ центрТерапевтичне відділення ветеринарного госпіталю – перше відділення, куди потрапляє тварина, приходячи на прийом. Лікар-терапевт – перший лікар, котрий оглядає вашу тварину (звичайно, за винятком випадків, коли ви приходите по запису до лікаря вузької спеціалізації).

Завдання терапевта –  зібрати анамнез, дізнатися про причини, які привели вас у ветеринарний госпіталь і провести повний клінічний огляд тварини. Крім того, для встановлення точного діагнозу можуть знадобиться діагностичні або лабораторні дослідження і, можливо, консультація вузькопрофільного фахівця.

Грунтуючись на отриманих даних, лікар складає оптимальну схему лікування, яку обов'язково погоджує з вами. Лікування встановленого захворювання може проводиться амбулаторно, вдома або в стаціонарному відділенні госпіталю.

Крім того, лікар-терапевт надасть вам кваліфіковану консультацію щодо утримання, догляду та харчування тварини, розповість про профілактику захворювань, проведе чіпування собаки чи кішки, вакцинацію тварини, покаже, як правильно доглядати за вухами, кігтями, очима і ротовою порожниною.

Звертаємо вашу увагу на те, що багатьох захворювань можна уникнути, регулярно проводячи диспансеризацію і дотримуючись простих правил догляду за тваринами:

  • Щорічна вакцинація;
  • Виключення контактів з бездомними та хворими тваринами;
  • Дотримання правил гігієни;
  • Дотримання правильного режиму харчування.

Якщо ж, незважаючи на всі обережності, уникнути захворювання не вдалося, приїжджайте – лікарі ветеринарного госпіталю зроблять все можливе, щоб допомогти Вашому улюбленцю!

Записатися на консультацію або задати питання ветеринарному лікарю можна за тел .: 044 289 77 44

ветеринарний лікар в києві

Отримати консультацію