Ветеринарна артроскопія

Ветеринарна артроскопія

артроскопія у домашніх тварин в києвіПатології суглобів, всупереч поширеній думці, зустрічаються не лише у тварин похилого віку. До захворювань суглобів вродженого чи набутого характеру, на жаль, схильні і молоді тварини.

Раніше найбільш точним методом діагностики захворювань суглобів вважали рентген, який, до речі, має вагомий недолік: за допомогою рентгенологічних досліджень патологічні процеси в суглобах можна виявити лише на пізніх стадіях їх розвитку, що суттєво ускладнює лікування. З розвитком ветеринарної медицини у лікарів з’явилися більш дієва методика діагностики захворювань суглобів – артроскопія.

Артроскопія у домашніх тварин – малоінвазивна хірургічна маніпуляція, яка проводиться з метою діагностики  та\або лікування пошкоджень внутрішньої частини суглобу. Під час проведення артроскопії в суглоб через мікророзріз вводиться артроскоп, за допомогою якого лікар детально досліджує стан суглобу, маючи можливість маніпулювати у важкодоступних його ділянках.

Найбільш значущою перевагою артроскопії перед стандартними методами діагностики є можливість уважного розгляду патологічного осередка і, в подальшому, обрати вірну тактику лікування. Використовуючи артроскопію, лікарі госпіталю «Фауна-сервіс» проводять дослідження хрящової структури і зв’язкового апарату суглоба, забір тканин для аналізу і видаляють вільні фрагменти хрящової тканини. Як бачите, артроскопія використовується не тільки для діагностики, метод ефективний і для лікування патологічних станів суглобу: «суглобова миша», пошкодження хряща, розрив передньої хрестовидної зв’язки, розшаровуючий остеохондрит та інше.

Так як під час проведення артроскопії у домашніх тварин нема потреби повністю відкривати суглоб, суттєво скорочується період післяопераційної реабілітації, адже малоінвазивність процедури дозволяє уникнути значного ушкодження сполучних тканин. Не менш важливим є також відсутність  післяопераційних ускладнень, котрі часто вимагають повторного оперативного втручання.

Не дивлячись на високу ефективність артроскопії, в Україні дана методика не отримала широкого розповсюдження з огляду  на високу вартість і відсутність досвіду роботи ветеринарних лікарів з ендоскопічними методиками діагностики і лікування.

На даний момент єдиною ветеринарною установою, яка проводить артроскопію в повному обсязі, в нашій країні є ветеринарний госпіталь «Фауна-сервіс».

Завдяки великому практичному досвіду і наявності сучасного обладнання, лікарі «Фауна-сервіс» успішно проводять діагностику і лікування патологій суглобів у дрібних домашніх тварин, використовуючи найбільш безпечну методику – артроскопію.

Якщо вам необхідно отримати консультацію щодо проведення артроскопії для свого улюбленця, телефонуйте: 044 289 7744. Ми будемо раді вам допомогти!

ендоскопічне лікування суглобів у тварин в києві

Отримати консультацію