УЗД домашніх тварин в Києві. Фауна-сервіс

  Пульняшенко Павло Рейнгольдович

Пульняшенко Павло Рейнгольдович К.м.н., головний лікар, головний хірург

Задати питання

Ми в соціальних мережах

Ультразвукова діагностика(УЗД)

Ультразвукова діагностика у ветеринарії – безпечний та доступний метод візуальної діагностики, за допомогою якого проводять дослідження внутрішніх органів і систем у дрібних домашніх тварин.

УЗД для домашніх тварин київ цілодобовоДля проведення якісного УЗ-дослідження у домашніх тварин важливий клас обладнання – чим він вищий, тим більш чітку картину побачить на моніторі лікар-діагност.

Апарат для проведення УЗД тварин, встановлений у відділенні діагностики ветеринарного госпіталю "Фауна-сервіс", відповідає найвищим стандартам і відрізняється високою продуктивністю.

Завдяки багатофункціональності апарату, лікарі ветеринарного госпіталю проводять достовірні дослідження в області урології, хірургії, кардіології, гінекології та ін. Висока роздільна здатність апарату дозволяє побачити найдрібніші конкременти в жовчному міхурі і сечовивідних шляхах, ураження паренхіми печінки, нирок, селезінки в початкових стадіях патологічного процесу, розпізнати вагітність від 25 днів і визначити життєздатність плодів. За допомогою апарату фахівець дасть точну оцінку стану слизової оболонки шлунку, визначить наявність рідини в черевній порожнині при перитоніті та ін.

Окремо варто сказати про доплерографію – ефективний метод УЗ-дослідження, який дозволяє оцінити кровоток в серці, судинах, аорті і оцінити стан плода. Діагностика порушень кровообігу дозволяє виявити приховані патології серцево-судинної системи і дати точну оцінку кровопостачання тканин організму, що в свою чергу дозволяє не просто встановити діагноз, а й визначити подальший прогноз захворювання.

Інформативність і безпечність УЗ-діагностики дозволяє використовувати цю методику як для виявлення обсягу і ступеня уражень внутрішніх органів і систем, так і в профілактичних цілях, в рамках комплексної діагностики організму.

Ультразвукове дослідження домашніх тварин проводиться у ветеринарному госпіталя цілодобово, за попереднім записом, результати діагностики можуть бути передані власникам в електронному вигляді.

УЗІ для собак у києві

Отримати консультацію