Ветеринарная рентгенографія в Києві. Фауна-сервіс

  Дьомін Валентин Тихонович

Дьомін Валентин Тихонович К.м.н., доцент, зав.відділення діагностики

Задати питання

Ми в соціальних мережах

Ветеринарна рентгенологія

рентген домашніх тварин в киевіРентгенологічна діагностика є одним із найпопулярніших методів дослідження організму дрібних домашніх тварин. Помилковою є думка, що рентгенологію використовують тільки для діагностики патологій опорно-рухового апарату, органи грудної та черевної порожнини також прекрасно візуалізуються на рентгенологічних знімках.

Якість отриманих рентгенівських знімків залежить від обладнання і професіоналізму лікаря-рентгенолога. Цифровий апарат для рентген-досліджень, який використовується в «Фауна-сервіс» дозволяє отримувати знімки високої якості, які можна піддавати комп'ютерній обробці – збільшувати, змінювати яскравість і контрастність, що сприяє підвищенню інформативності знімків. Крім того, завдяки цифровим технологіям, променеве навантаження на пацієнтів знизилася в кілька разів, що робить цифрову рентгенографію набагато безпечнішою, в порівнянні з плівковими апаратами.

Лікарі-рентгенологи, які працюють у ветеринарному госпіталі, мають високу кваліфікацію і великий досвід роботи, що дозволяє не втратити ні найменшого нюансу під час проведення рентгенологічної діагностики, а також –  гарантувати достовірну розшифровку отриманих даних.

У «Фауна-сервіс» виконуються рентгенограми органів черевної та грудної областей домашніх тварин, хребта, кінцівок, черепа. Також, проводяться спеціальні рентгенологічні дослідження із застосуванням рентгеноконтрастних речовин:

  • внутрішньовенна урографія і ретроградна уретроцистографія (визначення стану сечовидільної системи, в тому числі діагностики запальних, пухлинних уражень і сечокам'яної хвороби);
  • мієлография (діагностика захворювань спинного мозку);
  • дослідження з барієм (діагностика захворювань стравоходу, шлунку, кишечника).

Широкий спектр методів рентгенологічного дослідження дозволяє проводити високоефективну діагностику наступних патологій:

Крім того, за допомогою рентгенологічного дослідження лікарі визначають кількість плодів на пізній стадії вагітності (після 45 днів).

Звертаємо вашу увагу на те, що в деяких випадках (неспокійна, агресивна тварина), для отримання якісних знімків необхідна седація, також вкрай бажана присутність власника під час проведення діагностики. Всі знімки зберігаються в комп'ютерній базі ветеринарного госпіталю і при необхідності, висилаються на електронну пошту власникам.

Із вартістю проведення рентгенологічних досліджень у ветеринарному госпіталі можна ознайомитися тут. Телефон для попереднього запису: 044 289 77 44.

рентген кота в киеві

Отримати консультацію