Кастрація кота

Ми в соціальних мережах

Кастрація кота

Березень - саме та пора року, коли теплими ночами нас турбують котячі, надривні пісні. Саме в березні найчастіше можна почути питання до ветеринарного лікаря: «А ви можете каструвати кота?». Можемо.

Кастрація кота або кастрація кішки - це, перш за все, оперативне втручання, тому від усіх, хто говорить, що це «раз плюнути, можна навіть на вашому кухонному столі», біжіть, будь ласка. Не буває на 100% безпечних операцій. Саме тому в Фауна-сервіс лікарі наполягають на проведенні повного комплексу діагностичних досліджень перед будь-яким оперативним втручанням. Навіть якщо це проста кастрація кота.

Якщо ви хочете каструвати кота або кішку, але не наважуєтеся «псувати життя» тварині, ось вам кілька переваг цієї процедури:

  • Ви позбудетеся березневих (і не тільки березневих) котячих фестивалів. Ваш кіт \ кішка не будуть втікати з дому, в нестримному прагненні продовжити свій рід і розбудити всіх в окрузі своїми голосними піснями. Проведення кастрації позбавляє тварин від проявів статевої активності: суки переходять в стан анеструса (спокою), собаки не звертають уваги навіть на тічних сук. Також зникають всі поведінкові реакції собак і кішок, обумовлені гормональними сплесками.
  • Каструючи кота або кішку, ви продовжите їй життя. Життя без гормонально обумовлених патологічних процесів: у самок це можуть бути пухлини молочних залоз, запальні і пухлинні процеси яєчників і матки, у самців - розвиток захворювань передміхурової залози (кістозна гіперплазія передміхурової залози, пухлини).
  • Вам не доведеться більше доводити «хто в домі господар». У кастрованих самців відзначають відсутність андрогенної агресивності. Після кастрації тварини стають більш спокійними, не прагнуть зайняти домінуючу роль в зграї або сім'ї.
  • Ви не будете причетні до стрімко зростаючого поголів'я бездомних тварин. І це важливо.

Якщо говорити про кастрацію кішки або собаки (самок), то ми пропонуємо вам уникнути тривалого післяопераційного періоду і провести кастрацію тварин ендоскопічним методом - після ендохірургічної кастрації, ви зможете забрати свою тварину додому вже на наступний день.

Детальніше про ендоскопічної кастрації котів і собак в Києві - тут. Вирішивши каструвати кота або собаку, зателефонуйте до ветеринарного лікаря, докладно розпитайте про процедуру, її недоліки та переваги і прийміть правильне рішення!

кастрація кота в києві

Я підписався на новини і погоджуюся з умовами оферти
Отримати консультацію