Якщо ви знайшли безпритульну тварину

Ми в соціальних мережах

Якщо ви знайшли безпритульну тварину

Холодною зимою тяжке становище безпритульних тварин ще більше впадає в очі і ще сильніше хочеться допомогти, дати притулок і обігріти тих, хто волею долі залишився без будинку. Якщо ви не змогли пройти повз чужу біду, запам'ятайте ці нехитрі правила, c допомогою яких ви можете допомогти бездомній тварині та не нашкодити собі.

Що потрібно знати, забираючи до себе в будинок безпритульну тварину?

  • Знайденця потрібно віднести на огляд до ветеринарного лікаря, навіть, якщо на перший погляд все в порядку - бездомні тварини рідко бувають здорові, але ознаки захворювань не завжди явні.
  • Тварину не потрібно купати перед візитом до лікаря! Звичайно, перше і цілком природне бажання - викупати знайденця і подивитися, як він буде виглядати у всій красі, а потім вже нести його до лікаря. Ні. Віднесіть його до лікаря в тому вигляді, якому знайшли - не бійтеся того, що його вид далекий від досконалості. Лікарю буде набагато легше виявити захворювання, особливо шкірні, якщо він побачить шерсть в її природному стані зі струпами, залисинами і т.д. Звичайно, цього всього може і не бути, але краще перестрахуватися.
  • Якщо у вас вдома вже є тварини - намагайтеся ізолювати нового мешканця, до тих пір, поки не перевірите його здоров'я. Більш того, навіть якщо новий член родини виявиться клінічно здоровим, варто продовжити ізоляцію - інкубаційний період деяких захворювань триває від трьох до 30 днів.
  • Пам'ятайте про те, що деякі захворювання небезпечні і для людей, тому не забувайте про гігієну, не пускайте тварину в ліжко, виключіть його спілкування з маленькими дітьми. 

Вакцинація, дегельмінтизація, обробка від ектопаразитів - всі ці маніпуляції необхідно буде провести відповідно до рекомендацій ветеринарного лікаря.

безпритульна тварина вдома

 

Я підписався на новини і погоджуюся з умовами оферти
Отримати консультацію