Вижити у цьому жорстокому світі - Фауна-сервіс

Ми в соціальних мережах

Вижити у жорстокому світі

Життя іноді буває безпричинно жорстоким до тих, хто не може постояти за себе. Це стосується як людей, так і тварин, що в повній мірі відчув на собі наш пацієнт - щеня на ім'я Квіточка.

Квіточка – безпритульне щеня, який все своє недовге життя жив на вулиці, в невеликому табунці таких же хвостатих товаришів. Жив, ми так вважаємо, досить щасливо, поки з ним не сталася трагедія, в результаті якої щеня позбувся майже всієї нижньої щелепи. Малюку пощастило –  його знайшли люди і відвезли до ветеринарного лікаря, який спробував зробити все можливе, щоб врятувати собаку. На жаль, характер травми був настільно важким, що повернути цуценя до повноцінного життя нашим колегам не вдалося і, після проведеної операції, малюка годували лише за допомогою зонда.

У наш госпіталь собака надійшла тільки через тиждень – лікар, який оперував цуценя, порекомендував звернутися до Павла Пульняшенко, в «Фауна-сервіс». Квіточка надійшла у тяжкому стані – у неї була відсутня практично вся нижня щелепа, кістки, які лишились, були некротизовані, розвивався остеомієліт. З огляду на те, що Квіточка не могла самостійно харчуватися, організм був сильно виснажений і зневоднений, тому термінове оперативне втручання показано не було – пацієнта необхідно було стабілізувати і підготувати до втручання, яке провели на наступний день після надходження.

Основне завдання, яке стояло перед хірургами «Фауна-сервіс» – повернути Квіточці можливість харчуватися самостійно, що виявилося дуже непросто – ступінь травматизації щелепи була високою, а через гнійно-некротичний процес, що розвивався в кістках, хірургам довелося видалити великий обсяг кісткової тканини. Крім цього, хірурги провели пластику м'яких тканин нижньої щелепи, створивши всі умови для того, щоб тварина могла самостійно харчуватися.

Молодий організм собаки та її прагнення жити, укупі зі стараннями безлічі людей зробили свою справу – на другий день після операції Квіточка почала їсти самостійно.

Через 2 тижні після операції цуценяті зняли шви і, чесно кажучи, слідів від отриманої травми практично не видно. Квіточка змінила місце проживання на Київ і знайшла родину, яка з усіх сил намагається, щоб хвостата дитина забула всі жахи колишнього життя!

Я підписався на новини і погоджуюся з умовами оферти
Отримати консультацію