Найкраща професія - ветеринарний лікар

Ми в соціальних мережах

Професія - ветеринарний лікар

"Давай познайомимося, можливо, ти вибереш мене?" Це не сайт знайомств - це Місто професій - свято для зацікавлених дітей!

місто професійКілька десятків різноманітних професій були представлені в рамках Національного проекту "Місто професій", який відбувся в цю суботу в парку Шевченка. Тисячі дітей отримали можливість не освоїти, але познайомитися з різними спеціалізаціями і, можливо, вже визначитися з вибором. Найпопулярнішими професіями були пожежні, рятувальники, поліція і, звичайно ж, - ветеринарні лікарі!

З самого першого року ми з радістю стаємо частиною цього чарівного свята. Звичайно ж, професію ветеринарного лікаря неможливо показати всю і відразу всім, тому ми вибрали всього лише кілька моментів, про які розповідали дітям - як приймати і оглядати тварин, як працювати з мікроскопом, як читати рентгенівські знімки.

Наш іграшковий помічник Барс, був оглянутий і "вислуханий" багато сотень разів! Мушка, яка лежала під склом мікроскопа, - вивчена вздовж і поперек сотнями блискучих оченят, а по рентгенівським знімкам, підготовленим спеціально для свята, всі діагнози були поставлені вірно!

Крім того, було з'ясовано, скільки хребців у жирафа, чому не можна їсти гумових динозаврів і жувати мотузки, як виглядає крильце мухи і чому воно виглядає саме так, яка нормальна температура тіла у собак ... було задано тисячі питань, відповіді на які навперебій з'ясовували у лікарів невгамовні малюки.

Кожен з них, крім знань, отримав Сертифікат юного ветеринарного лікаря, прекрасну розмальовку і, звичайно ж, бажану запис в паспорті "ветеринарний лікар".

Загалом, за підсумками свята, ми можемо з упевненістю стверджувати, що в столиці ветеринарних лікарів стало на пару тисяч більше і ми до цього причетні безпосередньо!!!

Щоб більш детально дізнатися про професію ветеринарного лікаря, ми запрошуємо малюків та їх батьків долучитися до екскурсій, що проходять у ветеринарному госпіталі – деталі та розклад екскурсій – тут!

Я підписався на новини і погоджуюся з умовами оферти
Отримати консультацію