Павло Пульяншенко в Казахстані | Фауна-сервіс

Ми в соціальних мережах

Навчання лікарів у Казахстані

8-10 червня з великим успіхом пройшла Казахстанська ветеринарна конференція за участі П.Пульняшенко, яка зібрала понад 300 учасників.

Ветеринарні лікарі (а, крім них, також були передбачені секції для заводчиків і продавців) говорили про хірургію, діагностку та про анестезіологію. Тему хірургії, а конкретно - хірургії репродуктивної системи дрібних домашніх тварин, висвітлював головний лікар ветеринарного госпіталю, Павло Пульняшенко. Його робота складалася з двох частин – теоретична (лекція) і 2-х денний кадавер-курс, під час якого, учасники, під керівництвом Павла Пульняшенко, вчилися проводити найбільш поширені оперативні втручання на органах репродуктивної системи, детально розбирали можливі помилки і методи їх запобігання.

Новий підхід до проведення лекцій і практичних занять, впроваджений нами в минулому році на власній конференції, казахстанським колегами також припав до душі, і ми сміливо можемо стверджувати, що вчитися на чужих помилках можна і потрібно!

Методика, яка сьогодні лежить в основі навчальних заходів Павла Пульняшенко, проста і, тим не менш, дуже ефективна: лікарі вивчають наслідки хірургічних помилок, розбирають ці помилки і, вже після – вчаться проводити маніпуляції правильно. Маємо зазначити, що досить велика частина помилок відбувається під час діагностики, тому діагностичним заходам також приділили час.

Павло Пульняшенко:

«3,5 годин лекцій і 16 годин практичної роботи в рамках Казахстанської ветеринарної конференції пролетіли непомітно, завдяки слухачам. Хочу подякувати колегам за відмінну роботу під час практичних курсів, за увагу і допитливість! Окрема подяка організаторам, захід пройшов на найвищому рівні. Завжди радий приїздити до вас!»

Я підписався на новини і погоджуюся з умовами оферти
Отримати консультацію