EuroDogShow-2017. Підсумки

Ми в соціальних мережах

EuroDogShow у Києві

Завершилося найбільш грандіозне кінологічне шоу нашої країни - EuroDogShow. Завершилося також, як і почалося - прекрасним святом і запаморочливими емоціями учасників!

Чотири дні проходило свято і всі ці чотири дні були наповнені перемогами, надіями, мріями і, на жаль, поразками - без цього не обходиться не один конкурс.

Учасники Євро - тисячі собак з 55 країн світу. Найбільш красиві, ефектні, та що там - просто ідеальні собаки зібралися у ці дні на території столичного МВЦ.

Недосвідченому погляду глядача могло здатися, що всі ці собаки просто приїхали і вийшли на ринг, щоб перемогти. Досвідчені ж знають, наскільки величезна, копітка і важка це робота - підготувати собаку до виставки. Задіяні в цьому процесі багато людей - власники, ветеринарні лікарі, грумери, хендлери.

Хендлер - це саме та людина, від роботи якої в більшості випадків залежить, чи здобуде собака перемогу. Саме хендлер виводить собаку в ринг і проводить її презентацію перед суворим поглядом судді.

В рамках виставки, крім стандартних породних рингів і монопородних конкурсів, пройшво ще один захід - міжнародний конкурс «Юний хендлер». Ми вже досить давно підтримуємо талановитих дітей, які тільки починають свій шлях в кінології і конкурс в рамках EuroDogShow не став винятком - всі півфіналісти та фіналісти, яких було 26 чоловік, отримали подарунки від ветеринарного госпіталю. Серед них були пам'ятні значки, розетки і Сертифікати на безкоштовне обслуговування собак в «Фауна-сервіс».

Три дні тривала конкурсна програма для юних хендлеров і 27 серпня, на головному рингу, були визначені переможці конкурсу, якими стали талановиті дівчата з України, Естонії та Данії.

Від щирого серця вітаємо переможців конкурсу!

 

А тепер про головне - переможцями, кращими собаками EuroDogShow стали:

1-е місце: Bottom shaker zephyr dream, Old english sheepdog, Hungary (Бобтейл, Угорщина)

2-е місце: Brilliant night jp dear zeus, Afghan houn, Mexico (Афганський хорт, Мексика)

3-е місце: Tajinastes épico, Miniature schnauzer/black, Spain (Мініатюрний шнауцер, Іспанія)

Я підписався на новини і погоджуюся з умовами оферти
Отримати консультацію