Складно переоцінити важливість власної ветеринарної лабораторії у будь-якій ветеринарній клініці – результати аналізів є ключовими для встановлення діагнозу, дозволяють коригувати план лікування у разі потреби, підтверджують одужання пацієнта.
Як бачите, достовірність отриманих даних неймовірно важлива для кожної зі сторін: для лікаря, для власника і, звичайно ж, для хвостатого пацієнта.
Пацієнтам у важких станах, що потребують негайного втручання, не менш важлива й оперативність, з якою ці дані будуть надані – у зв’язку з чим у госпіталі цілодобово працює власна ветеринарна лабораторія.
Оперативно надавати достовірні результати лабораторних досліджень можна лише маючи сучасне обладнання, великий досвід роботи та високу кваліфікацію лікарів-лаборантів. Нам вдалося поєднати всі три фактори в одній лабораторії.
Ветеринарна лабораторія Фауна-сервіс атестована на підставі Закону України на проведення сертифікованих лабораторних досліджень і являється єдиною ветеринарною лабораторією в країні, яка бере участь у Всеукраїнській програмі міжлабораторного контролю якості. Лабораторія автоматизована, що зменшує людський фактор, гарантує достовірність отриманих результатів і збільшує швидкість отримання результатів аналізів.
Необхідні дослідження, як і послідовність їх проведення, визначає лікар, який лікує тварину, проте у лабораторії виконуються дослідження й за направленням з інших ветеринарних клінік, й за бажанням власників домашніх тварин.
Ветеринарна лабораторна діагностика у Фауна-сервіс:
- Клінічні дослідження крові: загальний розгорнутий аналіз крові (гематологічний аналізатор – 8 параметрів + 3 гістограми) і лейкоцитарна формула; підрахунок тромбоцитів і визначення часу згортання крові;
- Дослідження на паразитози крові: бабезіоз, анаплазмоз, ерліхіоз;
- Дослідження сечі: загальний аналіз сечі;
- Копрологічні дослідження: копрограма; аналіз калу на наявність найпростіших і яєць глистів;
- Основні біохімічні показники: сечовина; креатинін; глюкоза; загальний білок; альбумін; холестерин; білірубін (загальний і прямий);
- Визначення ферментів сироватки крові: лужна фосфатаза, аланінамінотрансфераза (АлАт), аспартатамінотрансфераза (АсАт), гамаглютамілтрансфераза (г-гт) та ін.;
- Визначення в сироватці крові жовчних кислот і аміаку;
- Основні біохімічні дослідження на електроліти крові: калій, натрій, кальцій, магній, фосфор, хлориди;
- Дослідження системи згортання крові (коагулограма);
- Мікроскопічне дослідження зішкрібів шкіри, вушних виділень;
- Цитологічне дослідження;
- Імунологічні дослідження;
- Визначення серцевих біомаркерів: NT-proBNP і тропонін I;
- С-реактивний білок (CRP);
- Панкреатитна ліпаза.
Кваліфіковані лікарі-лаборанти проводять діагностику у мінімальні терміни. Ви можете повністю дослідити вашого вихованця за одне відвідування і в цей же день (за деякими виключеннями) ознайомитися з результатами аналізів.
Перед самостійним забором у тварини матеріалу для дослідження (кал, сеча), рекомендовано отримати інструкції по правильному проведенню всіх маніпуляцій. Для цього необхідно зателефонувати: (044)289-77-44, 279-88-03, наші спеціалісти проконсультують вас. При цьому слід пам’ятати, що матеріал повинен бути доставлений у лабораторію не пізніше ніж через дві години з моменту його забора.
Всі інші біологічні матеріали, а також матеріали для бактеріологічного, мікологічного, вірусологічного, імунологічного дослідження відбираються лише у ветеринарному госпіталі. Якщо за якимось причинами тварина не може бути доставлена до нас – скористайтеся послугами лікаря швидкої допомоги, який кваліфіковано виконає забір матеріалу і швидко доставить його в лабораторію.