Чи потрібно стригти собаку влітку? | Фауна сервіс

Ми в соціальних мережах

Стригти неможна вичісувати

Стригти неможна вичісувати. Де поставити кому? Багатьох власників «шерстистих» тварин турбує питання – чи треба стригти собаку влітку? І багато хто вирішує, що правильна відповідь на нього – «так». Чи вірна ця відповідь? Давайте розберемося.

Шерсть, як би це не дивно для багатьох звучало, захищає собак від перегріву, а не провокує його. Але! Тут є одна істотна обмовка – лише чиста і вичесана шерсть.

Злежала шерсть, що лежить на шкірі товстим шаром та не дозволяє їй «дихати», провокує розвиток різноманітних дерматологічних проблем. Вичесана, чиста шерсть, яка легко піднімається при пориві вітру – служить природним захистом тварини.

Звичайно, ви можете вкоротити шерсть свого улюбленця, але пам'ятайте, що стрижка – це не сбривання шерсті налисо! Занадто коротка шерсть не вбереже тварину від механічних пошкоджень, від укусів комах і від сонця. 

Одже, відповідь на питання просте – дотримуйтесь одного правила: тварин без підшерстя стригти можна, але на налисо, собак з підшерстям – стригти не можна, потрібно вичісувати.

грумінг собак в киеві

Я підписався на новини і погоджуюся з умовами оферти
Отримати консультацію