Чи потрібно вдягати собаку взимку?

Ми в соціальних мережах

Чи потрібно вдягати собаку взимку?

З появою першого «мінуса» на термометрах, дуже багато власників собак стрімко загортають своїх улюбленців в теплі костюмчики-шапочки. Але чи потрібно одягати собак взимку? Не завжди. Чи небезпечно це? Часом - так. Давайте розберемося.

У зимовому одязі мають потребу собаки з короткою шерстю без підшерстя і голі собаки. Але «потребують» - це голосно сказано. Якщо ваша собака в мороз ні секунди не стоїть на місці - їй одяг не потрібен. А ось якщо у вас абсолютно спокійна тварина, яке тихо ходить поруч з вами або сидить у ваших ніг під час виходу на вулицю - тоді одягнути собаку варто.

Вибираючи зимовий одяг для свого улюбленця, подбайте про те, щоб собаці було комфортно в ній, щоб комбінезон або светр не сковував рухи. Якщо зазвичай активна собака в одязі поводиться спокійно, не бігає і не пустує - привід задуматися. Можливо, собаці незручно.

Якщо у вас пес від природи «утеплений» (маламут, СЕО та ін.), то одяг необхідний тільки для захисту від дощу \ снігу \ бруду. Підбираючи одяг для захисту шерсті, подбайте про те, щоб вона була з «дихаючої» тканини і не пропускала вологу. Наявність теплого одягу на активній собаці або собаці з «зимової шерстю» може привести до перегріву, що, в свою чергу, загрожує тепловим ударом і проблемами з серцево-судинною системою, особливо у собак, зі схильністю до захворювань серця.

Не вдягайте в теплий одяг надмірно активних собак і собак з густою, довгою шерстю!

одяг для собаки взимку

Я підписався на новини і погоджуюся з умовами оферти
Отримати консультацію