Аптечка для власника кота або собаки

Ми в соціальних мережах

Аптечка для власника тварини

Що повинно бути у вашій ветеринарної аптечці?

Незважаючи на неймовірно великі списки ліків, які рекомендують тримати вдома власникам домашніх тварин різні зоосайти, ми дотримуємося протилежної думки - ліків багато БУВАЄ!

Пам'ятайте про те, що все сильнодіючі препарати повинні застосовуватися або лікарем, або за призначенням лікаря. У будь-якому іншому випадку, годування ліками тварини, тому що «так написано в інтернеті» може призвести до серйозних наслідків. Саме тому наш список того, що повинно знаходитися в ветеринарній аптечці вдома, дуже короткий.

Отже, в домашній аптечці власника собаки, кота чи будь-якої іншої домашньої тварини, повинні бути:

  • Перев'язувальні матеріали: стерильний і нестерильний бинт; марлеві серветки; широкий лейкопластир; кровозупиняючий джгут; вата, ватяні палички.
  • Антисептики: йод (обробка ран); хлоргексидин (обробка ран і протирання вушок, шерсті навколо віка); перекис водню;
  • Інструменти: щипці для видалення кліщів; одноразові шприци (2 і 5 мл); термометр (краще електронний); пінцет (для видалення остюгів, колючок, шипів);
  • Сорбенти;
  • Антигельмінтики;
  • Спрей від кліщів;
  • Господарське мило старого зразка 72% (перша допомога при покусах - очистити рану і промити хоз.милом);
  • Ампула дексаметазону (тваринам-алергікам, після попередньої консультації з лікарем!)

Власникам тварин, що страждають хронічними захворюваннями, обов'язково мати комплекс препаратів, призначеним ветеринарним лікарем.

Увага! В даному списку не присутні знеболюючі, антибіотики та інші, сильнодіючі препарати. Для застосування цих препаратів необхідно попередньо проконсультуватися з ветеринарним лікарем. Не забувайте про те, що всі препарати необхідно зберігати в недоступному для тварин місці і стежити за їх терміном придатності.

Будь ласка, не займайтеся самолікуванням! Кваліфіковану допомогу може надати тільки ветеринарний лікар! Якщо так сталося, що ви не можете приїхати до ветеринарної клініки, а допомогу тварині надати необхідно - телефонуйте одразу, вас обов'язково проконсультують: 044 289 77 44.

аптечка для власника тварини

Я підписався на новини і погоджуюся з умовами оферти
Отримати консультацію