Вартість послуг

  Марципака Наталя Володимирівна

Марципака Наталя Володимирівна Заступник директора ветеринарного госпіталю

Задати питання

Ми в соціальних мережах

Прайс

Шановні відвідувачі! В даному розділі представлена вартість деяких послуг, які надаються в ветеринарному госпіталі «Фауна сервіс». З повним переліком послуг, а також із їх вартістю, ви можете ознайомитися у адміністратора особисто або ж зателефонувавши за номером: 044 289 77 44

Виклик автомобіля швидкої допомоги

Лікарі швидкої ветеринарної допомоги обслуговують місто Київ і Київську область. Вдома надаються профілактичні, терапевтичні, консультаційні послуги, проводяться деякі хірургічні маніпуляції, а також забір матеріалів для проведення лабораторної діагностики. Ми звертаємо вашу увагу на те, що вартість, зазначена в прайсі, є вартістю однієї(!) зазначеної маніпуляції, без урахування допоміжних процедур, які в деяких випадках необхідні. Для уточнення комплексу маніпуляцій ті їх вартості, зателефонуйте до адміністратора.

Перейти до вартості

Інформаційно-консультаційні ветеринарні послуги

Інформаційно-консультаційні послуги в ветеринарному госпіталі надають лікарі вузьких спеціалізацій і лікарі, які практикують і в галузі загальної ветеринарії. Ветеринарні лікарі працюють за попереднім записом, за винятком екстрених випадків. Ми звертаємо вашу увагу на те, що вартість, зазначена в прайсі, є вартістю однієї(!) зазначеної маніпуляції, без урахування допоміжних процедур, які в деяких випадках необхідні. Для уточнення комплексу маніпуляцій ті їх вартості, зателефонуйте до адміністратора.

Перейти до вартості

Лікувально-профілактичні маніпуляції

Лікувально-профілактичні маніпуляції є обов'язковою умовою для здорового життя будь-якої домашньої тварини. Вакцинація, обробка тварин від ектопаразитів, дегельмінтизація, а також ряд гігієнічних маніпуляцій дозволяють запобігти виникненню серйозних захворювань дрібних домашніх тварин. Ми звертаємо вашу увагу на те, що вартість, зазначена в прайсі, є вартістю однієї(!) зазначеної маніпуляції, без урахування допоміжних процедур, які в деяких випадках необхідні. Для уточнення комплексу маніпуляцій ті їх вартості, зателефонуйте до адміністратора.

Перейти до вартості

Лабораторна діагностика

Фахівці власної клініко-діагностичної лабораторії ветеринарного госпіталю виконують широкий спектр досліджень, включаючи клінічні, біохімічні, бактеріологічні дослідження крові, дослідження сечі і калу, цитологічні та мікроскопічні дослідження матеріалів. Лабораторія працює цілодобово. Ми звертаємо вашу увагу на те, що вартість, зазначена в прайсі, є вартістю однієї(!) зазначеної маніпуляції, без урахування допоміжних процедур, які в деяких випадках необхідні. Для уточнення комплексу маніпуляцій ті їх вартості, зателефонуйте до адміністратора.

Перейти до вартості

Інструментальна діагностика

Фахівці ветеринарного госпіталю мають в своєму розпорядженні власне діагностичне відділення, що дозволяє в максимально короткі терміни отримати об'єктивні і достовірні дані досліджень. До послуг наших пацієнтів: електрофізіологічні методи досліджень, УЗД, рентгенологічна діагностика, КТ, МРТ Ми звертаємо вашу увагу на те, що вартість, зазначена в прайсі, є вартістю однієї(!) зазначеної маніпуляції, без урахування допоміжних процедур, які в деяких випадках необхідні. Для уточнення комплексу маніпуляцій ті їх вартості, зателефонуйте до адміністратора.

Перейти до вартості

Евтаназія, кремація

У ветеринарному госпіталі «Фауна-сервіс» можна провести евтаназію і патологоанатомічний розтин тварин. Також, надаються послуги з кремації померлих тварин.

Перейти до вартості

Цим знаком відмічені послуги, які є унікальними

Отримати консультацію