Новый сайт | Фауна-сервіс

Ми в соціальних мережах

Новий сайт для власників тварин

Друзі, раді представити вашій увазі новий ресурс – особистий сайт головного лікаря ветеринарного госпіталю «Фауна-сервіс» Павла Пульняшенко.

Цей сайт призначений для тих власників домашніх тварин, які хочуть розібратися, що відбувається з їх вихованцями та зрозуміти, що з цим робити.

На сторінках сайту ви знайдете опис різних патологій, дізнаєтеся про причини їх виникнення, про правильні алгоритми діагностики та про варіанти хірургічного лікування. Саме хірургічного – матеріали на сайті присвячені хірургії.

Всі статті, які розміщені на сторінках ресурсу, супроводжуються досить відвертими фото та відеоматеріалами, які відображають хід діагностичних заходів та оперативного лікування – вразливим бути обережніше!

Крім того, на сайті представлений ряд клінічних випадків, що стосуються тих чи інших патологій – вони розміщені для того, щоб ви розуміли: дійсно безвихідних ситуацій буває вкрай мало.

 

Сайт новий. Матеріали постійно оновлюються та доповнюються. Наша мета – створити справжню енциклопедію захворювань. Ми хочемо, щоб ви мали можливість отримати актуальну та достовірну інформацію в одному місці.

Ласкаво просимо: www.pulniashenko.com.ua

Я підписався на новини і погоджуюся з умовами оферти
Отримати консультацію