Лікування пухлини грудини у собаки | Фауна-сервіс

Ми в соціальних мережах

Пухлина грудини у собаки

Цей клінічний випадок не про лікарів, не про тварину - про власників. Саме їх уважність та турбота про собаку дозволили виявити патологію.

Так, ми розуміємо, що власники не лікарі. Що ви не завжди здатні оцінити серйозність проблеми, але ніхто, ніхто крім вас не знає краще вашу тварину. І тільки ви можете помітити нехарактерну поведінку, вимушену позу, погляд, який змінився і зробити перший крок до вирішення проблеми.

 

Сьома - представник гордої японської породи. Сьому оперували з приводу доброякісних новоутворень - між пальцями виросли невеликі пухлини, які явно заважали собаці - він постійно гриз і вилизував лапки.

 

Під час лікування улюблениця власники поскаржилися на те, що Сьома не може лежати на животі. Лягає і, довго намагаючись зручніше влаштуватися, все ж перевертається на бік. Вимушена поза собаки стурбувала власників і вони вирішили з'ясувати, в чому ж причина. Сьомі провели ретельний огляд, зробили рентгенограму хребта і грудної клітки. Саме в ній, в грудній клітці і ховалась проблема - на знімках була чітко видна деформація 4 і 5 фрагментів грудини, їх зміщення відносно один одного.

 

Знімок до операції

пухлина грудини у собаки

 

Знімок після втручання

Лікарями і власниками прийнято рішення - оперувати. Під час втручання була виявлена ​​остеохондрома - доброякісна пухлина, що утворилася на кордоні фрагмента грудини і хряща. Саме вона стала причиною деформації грудини і больових відчуттів, через які Сьома не міг лежати на животі.

Хірургами було проведено видалення двох кісток грудини з видаленням прилеглих тканин, виконаний металоостеосинтез. Операція технічно складна, так як в небезпечній близькості знаходяться міжреберні артерії та вени.

Хірурги впоралися, впорався і Сьома - на четвертий день після операції красавчик відправився додому, незабаром він зможе без обмежень валятися на пухнастому пузиці.

 
Я підписався на новини і погоджуюся з умовами оферти
Отримати консультацію