цілодобова ветеринарна допомога в Києві| лікування вивихів у кішок і собак в Києві| ветеринарна травматологія в Києві

Ми в соціальних мережах

Мейн-кун, або міфи міфами, а легенди теж хворіють

Сьогодні наш герой кіт. Але не просто кіт. Кіт навколо якого виникло безліч міфів. У представників кішок цієї породи зустрічаються просто «людські» обличчя й погляд настільки осмислений, що здається, ніби кіт може прочитати думки людини. Це Мейн-кун. Але міфи міфами, а легенди теж хворіють. І навіть іноді звертаються до лікарів. Наш персонаж сичав, бився і кусався. А все тому, що в результаті патології кісткової системи, системи опорно - рухового апарату не міг наступати на лапу. Страшенно боляче, чи знаєте. А з урахуванням фізіономічних особливостей Мейн-куна погляд був досить красномовний. Остеохондропатия шийки та головки обох тазостегнових суглобів і медіальний вивих лівого надколінника. Проведене лікування, включаючи фізіотерапію на область вивиху повернули Мейн-куну стійке положення. Цього разу обійшлося без хірургічного лікування. Але це в цей раз.
Залежно від ступеня тяжкості захворювання фізична активність тварини може залишатися звичайною або її слід обмежити, при будь-якій стадії необхідно стежити за його масою тіла, щоб обмежити навантаження на хвору кінцівку.
Вивихи I ,та в деяких випадках, II ступеня можуть лікуватися консервативними методами.
III, IV, а іноді й II ступеня лікуються хірургічним шляхом.
Розроблено багато методів хірургічного лікування медіального вивиху колінної чашечки. Але в цей момент нашому персонажу це не було потрібно.

Я підписався на новини і погоджуюся з умовами оферти
Отримати консультацію