Порятунок Ворони | Фауна-сервіс

Ми в соціальних мережах

Коли об'єднуються люди

Вороні не пощастило. Вона застрягла лапою в розгалуженні між стовпами і якийсь час провисіла там, намагаючись звільнитися. Ворону, що прагнула вибратися з залізного полону, помітила дівчина і не змогла залишити птицю без допомоги.

Через деякий час в команді порятунку Ворони опинилось кілька людей, спільними зусиллями яких, птицю зняли зі стовпа і доставили в «Фауна-сервіс».

Незважаючи на те, що Ворона була ослаблена боротьбою за своє життя, вона цілком жваво клацала дзьобом в різні боки, тому птицю довелося зафіксувати. Під час первинного огляду, хірург виявив серйозні пошкодження лапи, що згодом підтвердили і результати рентген-дослідження – перелом заплюсневих кісток, переломо-вивих скакального суглоба, перелом шийки стегнової кістки. Більш ретельне обстеження показало, що врятувати лапу не вдасться – вже почалося відмирання тканин, рефлексів не було.

Птицю почали готувати до ампутації кінцівки – у випадку з пернатими пацієнтами доводиться дуже ретельно підходити до вибору і дозуванні анестетиків. Дана ситуація ускладнювалася тим, що уламком кістки був пошкоджений один з повітряних мішків (пам'ятаєте ж, що дихальна система у птахів влаштована по-особливому?), і анестезіологу необхідно було бути подвійно уважним і обережним.

Незважаючи на труднощі, оперативне втручання пройшло добре, Ворона досить швидко відійшла від наркозу і, вже через кілька годин, почала зображати Джона Сільвера, голосно й обурено вимагаючи відпустити її на волю.

Зараз Ворона знаходиться у своїх рятівників, які шукають птиці новий, безпечний будинок. Побажаємо їй удачі!

Я підписався на новини і погоджуюся з умовами оферти
Отримати консультацію