Лікування хвороб очей у домашніх тварин в Києві. Фауна-сервіс

Ветеринарна офтальмологія

Ветеринарна офтальмологія – одна з найскладніших і вузькоспеціалізованих областей ветеринарної медицини. Око має надзвичайно складну і вкрай специфічну анатомію та фізіологією – всі процеси, котрі відбуваються в організмі, мають сильний вплив на орган зору. Різні інфекції, травми, пухлинні процеси, уражуючи організм і порушуючи нормальний перебіг біологічних процесів, негативно впливають на очі і на зорову систему в цілому.

Не дивлячись на те, що симптоматика, особливо первинна, багатьох захворювань очей у тварин вельми схожа, причини можуть бути різноманітними. Для того, щоб лікування було максимально ефективним, ветеринарному офтальмологу необхідно встановити точний діагноз, а для цього – провести ряд досліджень, тим більш, що інколи проблеми з очима у тварин говорять про наявність іншого захворювання у пацієнта.

Найбільш поширеними захворюваннями очей у домашніх тварин є:

  • Глаукома;
  • Катаракта;
  • Кон’юктивіт;
  • Кератит;
  • Заворіт і виворіт повік.

Симптоми захворювання очей у собак і котів, котрі мають вас насторожити, різноманітні: запалення повік, сильна сльозотеча, почервоніння очного яблука, помутніння рогівки та ін. Деякі з представлених захворювань можна вилікувати терапевтично, інші виключно хірургічним шляхом.

У ветеринарному госпіталі «Фауна-сервіс» можна провести повний комплекс профілактики і лікування зорової системи: від комплексної діагностики і терапії до мікрохірургії.

До ваших послуг:

  • Фармакотерапія очних захворювань (сухий кератокон’юктивіт, катаракта у тварин, нодулярний епісклерит, кон’юктивіт у тварин, паннус (синдром Уберрейтера, хвороба вівчарок), вогнищевий і тотальний пігментозний кератит у тварин);
  • Блокади і операції на сльозових каналах (дренаж носової і ротової порожнин, ін’єкції в порожнину скловидного тіла, парацентез передньої камери ока, переміщення протоки слинної залози в кон’юктивальний мішок, субкон’юктивальна блокада, субпальпебральна катетеризація клітковини, усунення атрезії сльзової точки і катетеризація сльозо-носової протоки);
  • Операції на повіках (анкілоблефарон, висікання халазіону, кантотомія, корекція завороту повіки і очної щілини); операції на третій повіці ( резекція хряща третьої повіки, пластика кон’юктиви, екстирпація третьої повіки);
  • Операції на рогівці (дренування передньої камери ока при катаракті, консервативне і хірургічне вправлення вивиху ока, операція при проникаючому пораненні ока, орбітотомія, пластика язв при травматичних пошкодженнях з випадінням райдужної оболонки, видалення кришталика при катаракті, евісцерація очного яблука та ін.)
Записатися на офтальмологічну діагностику або консультацію до лікаря-офтальмолога можна за телефоном: 044 289 77 44

операція на очах у тварин в києві

Отримати консультацію