Ветеринарные услуги – лучшая ветеринарная клиника в Киеве| Фауна-сервис

Ми в соціальних мережах

Послуги

Фахівці ветеринарного госпіталю «Фауна-сервіс» надають повний спектр послуг в області профілактики, діагностики та лікування захворювань дрібних домашніх тварин.

Заради здоров'я наших хвостатих пацієнтів в госпіталі цілодобово працюють висококваліфіковані ветеринарні лікарі різних спеціалізацій: хірурги, терапевти, неврологи, офтальмологи, лікарі-лаборанти, кардіолог, дерматолог, стоматолог і багато інших. Ветеринарні послуги надаються як в госпіталі, який знаходиться в центрі Києва, так і вдома – швидка ветеринарна допомога також працює цілодобово. Прийом пацієнтів проводиться за попереднім записом.

Перелік деяких послуг, що надаються у ветеринарному госпіталі, із зазначенням їх вартості, представлений тут. Ми звертаємо вашу увагу на те, що вартість, зазначена в прайсі, є вартістю однієї зазначеної маніпуляції, без урахування допоміжних процедур, які в багатьох випадках необхідні. Тому, в разі, якщо вам необхідно заздалегідь знати загальну суму за потрібні послуги, телефонуйте в госпіталь у будь-який зручний час і адміністратор детально прорахує вартість обслуговування. Цілодобові телефони ветеринарного госпіталю: (044) 289 77 44, (044) 278-88-03

ветеринарні послуги

Отримати консультацію