Чи можна мити тварин людськими шампунями?

Ми в соціальних мережах

Чи можна мити тварин людськими шампунями?

Дуже часто власники домашніх тварин під час проведення «банних» процедур своїм улюбленцям, використовують власну косметику для волосся. Це серйозна помилка, яка в подальшому призведе до неприємних наслідків. Чому?

PH тварин і людини - різні! Засоби по догляду за шерстю тварин мають зовсім інший склад, ніж людська косметика, тому, коли ми змиваємо бруд з улюбленої собаки або кота своїм шампунем, ми змиваємо і важливі шкірні виділення, які необхідні для захисту шкірного покриву від пошкоджень.

Застосування людської косметики може викликати алергічні реакції, дерматити і в деяких випадках (якщо тварина посилено вилизується), може привести до інтоксикації.

Цього, сподіваємося, цілком достатньо для того, щоб ви перестали купати собак і котів своїми улюбленими шампунями і перейшли на спеціальну косметику для тварин, яку також необхідно вибирати дуже ретельно. Якщо у вас виникають сумніви, щодо правильного вибору шампуню для своїх улюбленців - зверніться до професіоналів. Ветеринарний лікар або грумер підкажуть вам, як вибрати ідеальний шампунь для собаки чи кішки.

купяння собаки людськими шампунями

Я підписався на новини і погоджуюся з умовами оферти
Отримати консультацію