МРТ для домашніх тварин у Києві. Фауна-сервіс

  Пульняшенко Павло Рейнгольдович

Пульняшенко Павло Рейнгольдович К.м.н., головний лікар, головний хірург

Задати питання

Ми в соціальних мережах

Магнітно-резонансна томографія (МРТ)

Магнітно-резонансна томографія (МРТ) у домашніх тварин – один з найінформативніших методів діагностики, в основі якого полягає принцип магнітного резонансу ядер водню. МРТ – неінвазивний і нешкідливий метод дослідження, основними перевагами якого є точність, інформативність, висока проникаюча здатність магнітного поля і чудова контрастність, котра дозволяє побачити навіть незначні зміни тканин.

мрт для домашніх тварин в києвіПоказаннями для проведення МРТ є:

  • Захворювання головного і спинного мозку;
  • Захворювання органів черевної порожнини (крім шлунку і кишківника);
  • Захворювання органів малого тазу;
  • Захворювання великих судин, суглобів, пошкодження зв’язок та ін.

Технологія МРТ дозволяє з точністю діагностувати захворювання, які мають органічну прояву – пухлини у собак і котів, кісти, аномалії розвитку органів і, окрім цього – проводити динамічне спостереження в процесі їх лікування. Лікарі ветеринарного госпіталю «Фауна-сервіс» успішно використовують отримані діагностичні дані МРТ в нейрохірургії і неврології, а також в травматології, репрудоктології, ендокринології, хірургії жовчовивідних шляхів.

Особлива цінність методу полягає в можливості обстеження вагітних сук: МРТ не припускає введення радіоактивних речовин і не має будь-якого випромінення. Ще одна перевага діагностування захворювання за допомогою МРТ полягає в тому що таке дослідження можна проводити пацієнтам практично без обмежень  у вазі, а попередня підготовка полягає лише у відсутності годівля перед діагностикою.

Вартість проведення МРТ у тварин – тут. Якщо необхідно провести МРТ вашому улюбленцеві – телефонуйте: 044 289 77 44

мрт котам і собакам

Отримати консультацію