Шон – чудове щеня 2-х місяців від народження. Невгамовний, цікавий і, як усі цуценята – великий експериментатор! Особливо, якщо говорити про їжу. В якийсь момент, Шон зрозумів, що їжа, якою його годують власники, абсолютно неправильна, тому прийняв доросле та свідоме рішення: знайти корисну їжу самостійно. Вирішено та зроблено! Проблеми у самостійного цуценя почалися тоді, коли власники помітили, чим саме трапезує їхнє маля – їжа була відверто неїстівною. Шону доїсти не дали й швиденько привезли до нас, у Фауна-сервіс.
Перше, що зробили лікарі – провели рентгенологічне дослідження, щоб визначити, яку за обсягом порцію встиг проковтнути малюк. Сказати, що побачене на рентгенологічному знімку лікарів здивувало, нічого не сказати. Дивлячись у невинні щенячі очі, лікарям складно було стримати сміх – на знімку було видно чотири шурупи, USB-шнур і безліч різних проводів.
Але, сміх-сміхом, а ситуація була дуже серйозною і вирішувати її слід було негайно. Найчастіше, видалення стороннього тіла у собаки зі стравоходу або шлунка у ветеринарному госпіталі проводять ендоскопічно, тим більше, якщо сторонні тіла невеликого розміру, як у даному випадку. Проте, дрібних предметів Шоном було з’їдено багато, тому вилучення чужорідного тіла ендоскопічним методом зайняло надто багато часу.
Ветеринарний хірург вирішив провести оперативне втручання відкритим методом. Операція пройшла успішно, всі неїстівності було вилучено зі шлунка і переміщено до «музею» Фауна-сервіс.
Малюк Шон ще кілька днів провів у стаціонарному відділенні госпіталя, не залишаючи спроб поласувати катетером, підстилкою або відкусити шматочок від миски з водою. Лікарі були непохитні і дуже уважні, тому всі відчайдушні спроби Шона урізноманітнити свій раціон, не увінчалися успіхом. Додому він відбув здоровим і трошки сумним – у стаціонарі залишилася недоїдна ціла купа смакот!