Посилання скопійоване

Стіч – тримісячне щеня французького бульдога. Буквально місяць тому його забрали у заводників, але спокійно пожити у новому він зміг лише кілька днів.

На третій день життя у новій родині у цуценя почалося блювання. Часте блювання рідиною, піною, неперетравленою їжею. Власники звернулися за допомогою, але для отримання діагнозу їм довелося відвідати не одного лікаря. Тим часом, щеняті ставало гірше, блювота почастішала, малюк не набирав ваги, не розвивався відповідно до віку.

До нас Стіч потрапив із уже діагнозом — пілоростеноз. Цей діагноз встановили колеги після проведення гастроскопії, а лікарі Фауна-сервіс після проведення додаткових досліджень діагноз підтвердили. Для того, щоб розвиватися і жити повноцінно, малюкові потрібна була операція – пілоропластика.

Що таке пілоростеноз у собаки?

Це непрохідність вихідного відділу шлунка. Іншими словами, через деформацію пілоричного відділу шлунка (набряклість, запальний процес, потовщення) їжа не проходить у тонкий кишківник, застоюється у шлунку викликаючи блювання. Лікування пілоростенозу у собак винятково оперативне.

Існує кілька технік проведення операції, ветеринарний хірург робить вибір на користь тієї чи іншої техніки, залежно від обставин. Стичу було виконано пілоропластику за Жабулою. Мети втручання — забезпечення безперешкодного проходу їжі зі шлунка у кишківник, хірургами було досягнуто не без зусиль — через сильний набряк слизової тканини шлунка, працювати довелося надзвичайно акуратно.

Незважаючи на складну операцію та наявність ускладнень у вигляді ерозивного гастриту, Стіч досить швидко пішов на виправлення, почав їсти і за три дні набрав 150 гр. ваги, а це для крихти ого-го який результат!

пілоростеноз у собаки фауна-сервіс
Зараз малюк вже вдома і в планах — якнайшвидше одужання, чого ми йому від щирого серця бажаємо!

Читати ще