Лікування набряку легенів у собаки. Фауна сервіс

Ми в соціальних мережах

Набряк легенів у собаки

Набряк легенів у собаки – це важкий стан, який вимагає негайної і кваліфікованої лікарської допомоги.

Гламур – йоркширський тер'єр, восьми з половиною років. Незважаючи на вік, Гламур постійно радував своїх власників активною і веселою грою, поки одного разу в самому розпалі веселощів не став задихатися. Власники привезли його в одну з клінік Білої Церкви, лікарі якої, провівши обстеження тварини, зрозуміли, що не мають можливості допомогти собаці і направили пацієнта до нас, в ветеринарний госпіталь Фауна-сервіс.

Пацієнта привезли вже у дуже важкому стані – слизові оболонки посиніли, собака практично не дихала. Гламур у буквальному сенсі знаходився на межі життям і смерті. За результатами рентгенологічного дослідження було виявлено сильний набряк легенів, звуження просвіту трахеї і надмірно збільшене серце. Стан Гламура вимагав екстреної ветеринарної допомоги, тому зволікати було не можна. Пацієнта помістили в стаціонарне відділення госпіталю для проведення інтенсивної терапії.

Набряк легень у собаки, діагностований лікарями ветеринарного госпіталю – важке захворювання, особливо зважаючи на досить поважний вік пацієнта. Положення ускладнювала і дилатаційна кардіоміопатія, на тлі якої і розвинувся набряк легенів у собаки, тому лікарі давали вкрай обережні прогнози на одужання. Незважаючи на це, і лікарі, і власниця Гламура, були рішуче налаштовані боротися за життя маленького пацієнта до кінця.

Незважаючи на всі зусилля і проведену інтенсивну терапію, протягом перших двох годин позитивної реакції на лікування не було, стан Гламура залишалося стабільно важким, моментами навіть погіршувалося. Через деякий час мова зайшла про евтаназію – сукупність цих важких захворювань в такому віці – нелегке задача, яка вперто не хотіла вирішуватися. Лікарі використовували всі можливі варіанти, щоб допомогти пацієнту переступити критичну межу, але все було марно - залишався єдиний і зовсім невеликий шанс на перемогу ... Коли надії вже не залишалося, цей примарний шанс придбав досить реальних обрисів. Зусилля лікарів не пройшли марно – потроху лікування почало давати перші позитивні результати. Це була перемога!

Після тривалої інтенсивної терапії, Гламур почав потихеньку приходити в себе, а на протязі наступних декількох днів, лікарям вдалося стабілізувати пацієнта і повністю купірувати набряк легенів. Також, було проведено ретельне кардіологічне дослідження і, за його результатами, призначено лікування для Гламурного серця.

З усіма отриманими рекомендаціями, Гламур відправився додому на п'ятий день лікування – у постійному лікарському нагляді вже не було необхідності. Незабаром ми чекаємо Гламура і його власників на повторний прийом і віримо, що собака з такою жагою до життя і такими чудовими власниками впорається з усіма хворобами!

Нагадаємо, що набряк легенів у собак і котів є критичним станом, що вимагає негайної і кваліфікованої ветеринарної допомоги.

Причинами виникнення набряку легенів у собак і кішок можуть стати стрес, інтоксикація, алергічна реакція, наявність кардіологічних захворювань і багато іншого.

Запам'ятайте симптоми набряку легенів у тварин: задишка, прискорене дихання, неспокійна поведінка, ціаноз (синюшність) слизових оболонок ротової порожнини, виділення пінистої рожевої мокроти, яку можна прийняти за блювотні маси або слину, тахікардія, дихання з відкритим ротом у котів. Ці симптоми можуть проявиться зовсім несподівано, все залежить від причини, що викликала набряк легенів і, виявивши їх у свого вихованця - негайно звертайтеся за кваліфікованою ветеринарною допомогою!

Не забувайте про те, що лікування набряку легенів у собак - непросте завдання, і кожна хвилина на рахунку!

набряк легенів у собаки

 

Я підписався на новини і погоджуюся з умовами оферти
Отримати консультацію