Ветеринарна лабораторія цілодобово у Києві. Фауна-сервіс

  Верхоглядова Людмила Михалівна

Верхоглядова Людмила Михалівна Завідуюча лабораторії ветеринарного госпіталя

Задати питання

Ми в соціальних мережах

Лабораторія

цілодобова ветеринарна лабораторія в києвіДостовірність і оперативність – два основних критерії, якими керуються лікарі-лаборанти ветеринарної лабораторії «Фауна-сервіс». Результати аналізів, які надаються лікарям, що проводять лікування, є ключовими для підтвердження діагнозу, тому виключно важлива достовірність отриманих даних. Пацієнтам у важких станах, котрі потребують негайного втручання, не менш важлива і оперативність, з якою ці дані будуть надані – в зв’язку з чим, лабораторія ветеринарного госпіталю працює цілодобово і повністю  автоматизована.

Оперативно надавати достовірні результати лабораторних досліджень можна лише маючи в своєму розпорядженні сучасне обладнання, а за плечами – великий досвід роботи і високу кваліфікацію. Оцінюючи результати роботи команди лікарів-лаборантів ветеринарного госпіталю «Фауна-сервіс», ми з впевненістю можемо сказати, що нам це вдалося.

Цілодобова ветеринарна лабораторія «Фауна-сервіс» атестована на підставі Закону України на проведення сертифікованих лабораторних досліджень і є єдиною ветеринарною лабораторією в країні, яка бере участь у Всеукраїнській програмі міжлабораторного контролю якості.

Лабораторія повністю автоматизована, що дозволяє виключити «людський фактор», гарантувати 100% достовірність всіх отриманих результатів і збільшує швидкість отримання результатів аналізів.

Основні дослідження, котрі проводяться у ветеринарній лабораторії «Фауна-сервіс»:

  • Біохімія крові і сечі;
  • Клінічний аналіз крові, калу і сечі;
  • Цитологія, гістологія;
  • Дослідження синовіальної і цереброспинальної рідин;
  • Гемоморфологія;
  • Імунологія;
  • Алергологія.

Необхідні дослідження, як і послідовність їх проведення, визначає лікар, котрий лікує тварину. Якщо ваша тварина лікується в іншій клініці,  але ви бажаєте пройти обстеження у нас, візьміть у свого лікаря направлення на дослідження в лабораторії госпіталю. Також ви можете безпосередньо звернутися в «Фауну-сервіс»: після огляду вашого улюбленця ветеринарний лікар визначить, які дослідження необхідно провести у конкретному випадку.

Кваліфіковані лікарі-лаборанти проводять діагностику цілодобово. Ви можете повністю дослідити вашого вихованця за одне відвідування і відразу ознайомитися з результатами аналізів, котрі можуть бути видані вам на руки і прокоментовані кваліфікованим ветеринарним лікарем.

Перед самостійним забором у тварини матеріалу для дослідження (кал, сеча), рекомендовано отримати інструкції по правильному проведенню всіх маніпуляцій. Для цього необхідно зателефонувати: (044)289-77-44, 279-88-03, наші спеціалісти проконсультують вас. При цьому слід пам’ятати, що матеріал повинен бути доставлений в лабораторію як можна раніше, не пізніше 2-х годин з моменту його отримання.

Всі інші біологічні матеріали, а також матеріали для бактеріологічного, мікологічного, вірусологічного, імунологічного дослідження відбираються лише у ветеринарному госпіталі.

Якщо за якимось причинам и тварина не може бути доставлена до нас – скористайтеся послугами лікаря швидкої допомоги, який кваліфіковано виконає забір матеріалу і швидко доставить його в лабораторію.

Ознайомитися з вартістю проведення лабораторних досліджень можна тут.

цілодобова ветеринарна лабораторія київ

Отримати консультацію