Ветеринарная артроскопия в Киеве

Ми в соціальних мережах

Артроскопія

Артроскопія. Ветеринарна ендоскопія.

ветеринарна артроскопія в києвіАртроскопія у домашніх тварин – це малоінвазивна хірургічна маніпуляція, яка проводиться з метою діагностики або лікування патологій внутрішньої частини суглобів. Завдяки цій малоінвазивній методиці ветеринарний лікар має можливість детально дослідити стан суглобу навіть у найбільш важкодоступних  ділянках і визначити подальшу тактику лікування. Артроскопія для тварин виконується і в діагностичних цілях і в лікувальних.

Якщо говорити про діагностичну артроскопію, то мета її проведення – діагностика патологій хряща, менісків, захворювань синовіальної болонки, сухожилків.

Лікувальна артроскопія застосовується для видалення вільних внутрішньосуглобових тіл, видалення менісків, відновлення зв’язочного апарату та ін.

Порівняно із стандартним хірургічним втручанням, артроскопія має одну величезну перевагу – малоінвазивність і, як наслідок, короткостроковий реабілітаційний період. Крім того, не менш важливим є і об’єктивність дослідження, яке проводиться, так як рентген, котрий часто використовують, не дає такої чіткої картини, як діагностична артроскопія. Варто відмітити, що в деяких випадках діагностична артроскопія може перерости в лікувальну – дослідження проводиться під наркозом і, за необхідності, ветеринарний хірург може усунути проблему, не виводячи пацієнта з наркозу.

Ветеринарна артроскопія – малопоширений вид дослідження\лікування в нашій країні по причині ряду факторів, основними з яких є висока вартість обладнання і необхідність довготривалого навчання фахівців

Провести артроскопію для тварин в Києві можна в нашому госпіталі. Протягом багатьох років хірурги Фауна-сервіс проводять артроскопічні маніпуляції, котрі є найскладнішим видом із всіх ендоскопічних процедур. Якщо вашому улюбленцеві потрібна насправді кваліфікована допомога – будемо раді допомогти!

Більше про артроскопію у ветеринарному госпіталі – тут.

Отримати консультацію