О нас– лучшая ветеринарная клиника в Киеве| Фауна-сервис

Ми в соціальних мережах

Про нас

круглосуточная ветеринарная клиника центр киеваЩе відносно недавно було непросто знайти цілодобову ветеринарну клініку, лікарі якої в будь-який час готові надати допомогу потерпілій тварині. Сьогодні таких клінік безліч, однак лише деякі з них відповідають всім вимогам власникам, і ми по праву пишаємося тим, що вже 22 роки є саме таким місцем. Місцем, де в будь-який час доби можна провести якісну діагностику, отримати необхідну ветеринарну допомогу або просто слушну пораду.

24 \ 7 в нашому випадку – це не просто рекламний хід. У який би час не надійшов до нас пацієнт – його завжди зустріне кваліфікований ветеринарний лікар і не один. Всі служби госпіталю працюють цілодобово, що дозволяє швидко провести ретельну діагностику і почати лікування.

Необхідні складові якісної роботи ветеринарної клініки –  це команда високопрофесійних лікарів і молодшого персоналу, наявність власної діагностичної бази, сучасне обладнання і, звичайно ж, любов до своєї роботи.

Протягом усіх 22 років існування госпіталю, ми намагаємося дотримуватися цих правил:

  • ветеринарная клиника в центре киеваПровідні фахівці ветеринарного госпіталю –  це досвідчені лікарі, під керівництвом яких розвиваються молоді фахівці. Ветеринарні лікарі «Фауна-сервіс» регулярно здають внутрішні кваліфікаційні тести, беруть участь в різних освітніх заходах, підвищуючи свій професійний рівень. Крім того, на базі госпіталю діє Школа обміну досвідом для ветеринарів, в рамках якої в «Фауна-сервіс» приїжджають вчитися колеги з різних міст і країн, що зайвий раз підтверджує високий рівень професіоналізму наших лікарів.
  • Клініко-діагностична лабораторія госпіталю і відділення інструментальної діагностики, оснащені всім необхідним обладнанням експерт-класу, що дозволяє максимально точно і в найкоротші терміни отримувати результати аналізів, необхідні для подальшого лікування пацієнтів.
  • Перелік обладнання, а відповідно і перелік можливостей госпіталю, весь час зростає. Сьогодні ми маємо можливість успішно проводити ряд унікальних втручань, в повній мірі використовуючи технічні можливості новітнього обладнання та методики лікування, розроблені провідними фахівцями «Фауна-сервіс».
  • І, звичайно ж, всіх співробітників ветеринарного госпіталю об'єднує найголовніше –  любов до своїх пацієнтів і прагнення зробити їх життя максимально здоровою.
Зручне місце розташування, –  ветеринарний госпіталь знаходиться в центрі Києва, –  високі діагностичні та лікувальні можливості, прагнення до постійного зростання, співпраця з провідними ветеринарними компаніями і бажання допомогти кожному, хто переступив наш поріг, зробили наш госпіталь провідною ветеринарною установою України і одним з найкращих ветеринарних закладів СНД .

Ми пишаємося тим, що наших лікарів рекомендують, як кращих фахівців, ми радіємо, коли можемо вирішити складні проблеми, ми прагнемо стати ще краще, тому що завдяки цьому прагненню, здорових домашніх тварин стає все більше і більше!

Якщо вашому домашньому улюбленцю стало погано, якщо у вас з'явився хоч найменший привід для занепокоєння – телефонуйте! Ми зробимо все можливе для того, щоб допомогти вашому члену сім'ї! Цілодобові телефони ветеринарного госпіталю: (044) 289-77-44, (044) 278-88-03, (067) 441 16 91, (050) 522 98 04, (093) 107 56 00

ветеринарная клиника в киеве круглосуточно

Отримати консультацію