Коротко про головне

Ми в соціальних мережах

Коротко про головне

Кастрація кота

Березень - саме та пора року, коли теплими ночами нас турбують котячі, надривні пісні. Саме в березні найчастіше можна почути питання до ветеринарного лікаря: «А ви можете каструвати кота?». Можемо.

04 квiтня 2017

Якщо собака їсть траву

Перша травичка, яка навесні прокльовується з-під землі, радує і людей, і тварин. Тільки ось багато домашніх тварин показують свою радість дещо дивно, як для нас - поїданням трави. Чи потрібно турбуватися про подібні смакові захоплення?

29 березня 2017

Аптечка для власника тварини

Домашня аптечка для власників домашніх тварин. Незважаючи на неймовірно великі списки ліків, які рекомендують тримати вдома власникам домашніх тварин різні зоосайти, ми дотримуємося протилежної думки - ліків багато БУВАЄ!

14 березня 2017

Тріхобезоари у тварин - що це?

Коти-чистюлі, які постійно вилизуються … Собаки-пилососи, які збирають в будинку волосся і шерсть язиком... Чим це загрожує? Утворенням тріхобезоаров.

13 сiчня 2017

Чи варто давати котам рибу?

Всі знають про "ніжні" відносини котів і риби. В мультфільмах і казках нам розповідають про те, що риба – краще пригощання для пухнастих мурлик, але чи так це насправді? Можливо, ви здивуєтеся, але котам сиру рибу у великій кількості давати небажано. Чому? Давайте розберемося!

11 сiчня 2017

Чи можна мити тварин людськими шампунями?

Дуже часто власники домашніх тварин під час проведення «банних» процедур своїм улюбленцям, використовують власну косметику для волосся. Це серйозна помилка, яка в подальшому призведе до неприємних наслідків. Чому?

10 сiчня 2017

Яка різниця між кастрацією і стерилізацією?

Багато власників домашніх тварин рано чи пізно задають собі питання - чи слід каструвати свого улюбленця? Наступне питання зазвичай звучить так: а яка різниця між кастрацією і стерилізацією та яку процедуру обрати?

08 сiчня 2017

Якщо ви знайшли безпритульну тварину

Що робити, якщо ви підібрали безпритульну тварину і хочете залишити його у себе? На що потрібно звертати увагу, аби ваш добрий вчинок не позначився негативно на вас і на ваших домашніх улюбленців - поради ветеринарного лікаря

06 сiчня 2017

Чи потрібно вдягати собаку взимку?

З появою першого «мінуса» на термометрах, дуже багато власників собак стрімко загортають своїх улюбленців в теплі костюмчики-шапочки. Але чи потрібно одягати собак взимку? Не завжди. Чи небезпечно це? Часом - так. Давайте розберемося.

05 грудня 2016
Отримати консультацію