Вартість послуг

Прайс

Шановні відвідувачі! В даному розділі представлена вартість деяких послуг, які надаються в ветеринарному госпіталі «Фауна сервіс». З повним переліком послуг, а також із їх вартістю, ви можете ознайомитися у адміністратора особисто або ж зателефонувавши за номером: 044 289 77 44

Виклик автомобіля швидкої допомоги

Лікарі швидкої ветеринарної допомоги обслуговують місто Київ і Київську область. Вдома надаються профілактичні, терапевтичні, консультаційні послуги, проводяться деякі хірургічні маніпуляції, а також забір матеріалів для проведення лабораторної діагностики. Ми звертаємо вашу увагу на те, що вартість, зазначена в прайсі, є вартістю однієї(!) зазначеної маніпуляції, без урахування допоміжних процедур, які в деяких випадках необхідні. Для уточнення комплексу маніпуляцій ті їх вартості, зателефонуйте до адміністратора.

Перейти до вартості

Інформаційно-консультаційні ветеринарні послуги

Інформаційно-консультаційні послуги в ветеринарному госпіталі надають лікарі вузьких спеціалізацій і лікарі, які практикують і в галузі загальної ветеринарії. Ветеринарні лікарі працюють за попереднім записом, за винятком екстрених випадків. Ми звертаємо вашу увагу на те, що вартість, зазначена в прайсі, є вартістю однієї(!) зазначеної маніпуляції, без урахування допоміжних процедур, які в деяких випадках необхідні. Для уточнення комплексу маніпуляцій ті їх вартості, зателефонуйте до адміністратора.

Перейти до вартості

Лікувально-профілактичні маніпуляції

Лікувально-профілактичні маніпуляції є обов'язковою умовою для здорового життя будь-якої домашньої тварини. Вакцинація, обробка тварин від ектопаразитів, дегельмінтизація, а також ряд гігієнічних маніпуляцій дозволяють запобігти виникненню серйозних захворювань дрібних домашніх тварин. Ми звертаємо вашу увагу на те, що вартість, зазначена в прайсі, є вартістю однієї(!) зазначеної маніпуляції, без урахування допоміжних процедур, які в деяких випадках необхідні. Для уточнення комплексу маніпуляцій ті їх вартості, зателефонуйте до адміністратора.

Перейти до вартості

Лабораторна діагностика

Фахівці власної клініко-діагностичної лабораторії ветеринарного госпіталю виконують широкий спектр досліджень, включаючи клінічні, біохімічні, бактеріологічні дослідження крові, дослідження сечі і калу, цитологічні та мікроскопічні дослідження матеріалів. Лабораторія працює цілодобово. Ми звертаємо вашу увагу на те, що вартість, зазначена в прайсі, є вартістю однієї(!) зазначеної маніпуляції, без урахування допоміжних процедур, які в деяких випадках необхідні. Для уточнення комплексу маніпуляцій ті їх вартості, зателефонуйте до адміністратора.

Перейти до вартості

Алергопроби

Одна з унікальних послуг ветеринарної лабораторії - проведення алергопроб. Це різновид діагностики, яка проводиться з метою визначення індивідуальної переносимості організму певних елементів (алергени): побутова хімія, домашній пил, їжа, медикаментозні препарати та ін. Ми звертаємо вашу увагу на те, що вартість, зазначена в прайсі, є вартістю однієї(!) зазначеної маніпуляції, без урахування допоміжних процедур, які в деяких випадках необхідні. Для уточнення комплексу маніпуляцій ті їх вартості, зателефонуйте до адміністратора.

Перейти до вартості

Аутоімунні дослідження

Лікарі-лаборанти проводять дослідження на наявність аутоімунних захворювань, які включають в себе визначення специфічних тканинних аутоантигенів (тканини нирок, печінка, підшлункова і щитовидна залоза, тканини очей), що циркулює імунні комплекси малих і середніх розмірів а також - ревматоїдний фактор і С-реактивний протеїн

Перейти до вартості

Гормональні дослідження

Фахівцями імунологічної лабораторії проводяться комплексні дослідження гормонального дзеркала з урахуванням патологій щитовидної залози (Т3, Т4, ТТГ), наднирників (кортизол) і статевої сфери (прогестерон, тестостерон, ЛГ, ФСГ, естрадіол)

Перейти до вартості

Інструментальна діагностика

Фахівці ветеринарного госпіталю мають в своєму розпорядженні власне діагностичне відділення, що дозволяє в максимально короткі терміни отримати об'єктивні і достовірні дані досліджень. До послуг наших пацієнтів: електрофізіологічні методи досліджень, УЗД, рентгенологічна діагностика, КТ, МРТ Ми звертаємо вашу увагу на те, що вартість, зазначена в прайсі, є вартістю однієї(!) зазначеної маніпуляції, без урахування допоміжних процедур, які в деяких випадках необхідні. Для уточнення комплексу маніпуляцій ті їх вартості, зателефонуйте до адміністратора.

Перейти до вартості

Ендоскопичні методи дослідження

Ендоскопічна діагностика є найбільш інформативним методом дослідження внутрішніх органів і суглобів домашніх тварин. Фахівці ветеринарного госпіталю єдині в країні виконують повний спектр ендоскопічних досліджень у дрібних домашніх тварин. Ми звертаємо вашу увагу на те, що вартість, зазначена в прайсі, є вартістю однієї(!) зазначеної маніпуляції, без урахування допоміжних процедур, які в деяких випадках необхідні. Для уточнення комплексу маніпуляцій ті їх вартості, зателефонуйте до адміністратора.

Перейти до вартості

Кастрації, стерилізації

Кастрації і стерилізації у домашніх тварин проводяться як в плановому, так і в екстреному порядку. Лікарями госпіталю виконуються втручання, ускладнені небажаною або патологічної вагітністю, полікістозом яєчників, кровотечею матки, піометрою тощо. Також проводяться кастрації кролів, гризунів і морських свинок. Ми звертаємо вашу увагу на те, що вартість, зазначена в прайсі, є вартістю однієї(!) зазначеної маніпуляції, без урахування допоміжних процедур, які в деяких випадках необхідні. Для уточнення комплексу маніпуляцій ті їх вартості, зателефонуйте до адміністратора.

Перейти до вартості

Ендоскопічні кастрації

Малоінвазивні кастрації і втручання на статевих органах собак (самців) – найбільш безпечні втручання, що проводяться фахівцями ветеринарного госпіталю вже багато років. Лікарі «Фауна-сервіс» успішно виконують ендоскопічні оваріоектомії, вазорезекції та гістерооваріоектоміі, проводять видалення сіменників у котів і собак та інші ендоскопічні втручання. Ми звертаємо вашу увагу на те, що вартість, зазначена в прайсі, є вартістю однієї(!) зазначеної маніпуляції, без урахування допоміжних процедур, які в деяких випадках необхідні. Для уточнення комплексу маніпуляцій ті їх вартості, зателефонуйте до адміністратора.

Перейти до вартості

Стоматологія

Ветеринарні стоматологи Фауна-сервіс надають широкий спектр стоматологічних послуг: зняття зубного каменю механічним способом і ультразвуком, лікування карієсу, пульпіту, постановка пломб різного ступеня складності, видалення зубів, лікування травматичних пошкоджень зубів та інше.

Перейти до вартості

Грумінг

Фахівці грумінг-салону надають повний спектр послуг з догляду за домашніми тваринами: миття, лікувальне купання, вичісування, стрижка, тримінг, нанесення татуювань.

Перейти до вартості

Евтаназія, кремація

У ветеринарному госпіталі «Фауна-сервіс» можна провести евтаназію і патологоанатомічний розтин тварин. Також, надаються послуги з кремації померлих тварин.

Перейти до вартості

Цим знаком відмічені послуги, які є унікальними

Отримати консультацію