Забіг із собаками в Києві

Ми в соціальних мережах

Третій Благодійний «Забіг із собаками»

24 червня, Київ – незабутня подія для тих, хто любить бігати з собакою!

Третій Благодійний «Забіг із собаками» пройде в Києві, в парку Дружби народів 24 червня. Що це?

Це захід, організований Фондом допомоги бездомним тваринам Happy Paw, з метою збору грошей для створення майданчика для собак. Це захід, під час якого можна весело і з користю провести час разом зі своїм улюбленим хвостом.

З кожним роком Забіг стає дедалі масштабнішим – в цьому році організатори пропонують вже чотири дистанції: дві для бігунів з собаками і дві – просто для бігунів.

І сама надзвичайна новина: під час Забігу учасники будуть встановлювати рекорд України – «Найбільш масовий забіг з собаками», тому не пропустіть можливість стати частиною історії!

Крім, власне, забігів, учасників чекатимуть різноманітні активності від партнерів заходу, а також – багато подарунків та сюрпризів!

Лікарі ветеринарного госпіталю «Фауна-сервіс», який є постійним ветеринарним партнером заходу, будуть надавати допомогу учасникам забігу в разі необхідності, а також – консультувати всіх бажаючих. Крім того, ми підготували круті подарунки для переможців!

І, трохи корисного занудства: не біжіть, якщо ваша собака має проблеми з серцево-судинною або дихальною системою; обов'язково тримайте собак на повідках; не приходьте на Забіг, якщо ваша собака не вакцинована.

Любіть бігати? Зустрічаємося 24 червня в парку Дружби народів! І ... удачі вам! Реєстрація тут

Я підписався на новини і погоджуюся з умовами оферти
Отримати консультацію