Про Собаку, якому потрібна сім'я

Ми в соціальних мережах

Про Собаку

Собака - таке у нього поки ім'я, потрапила в госпіталь внаслідок важкої автотравми. У цуценяти були складні травми задньої і передньої лапи, він неймовірно боявся кожного, хто намагався хоч якось допомогти. Собаку хотіли приспати, проте лікарями було прийнято рішення лікувати.

За кілька місяців Собака переніс складні операції, відновився після них, був соціалізований кінологом і сьогодні це добрий, красивий пес з чудовим характером. Пес, якому потрібен будинок.

Порода у Собаки чудова - «хочу бути вівчаркою». Вік у собаки - близько 8 місяців. Собака - хлопчик, вже здоровий, щеплений, злегка кульгає, але повинні відмітити, що кульгавість зовсім не заважає йому пересуватися зі швидкістю маленької ракети.

У Собаки є багато - друзі, весела вдача, хороший апетит, іграшки і навіть ФІЛЬМ у Собаки власний є! Тільки сім'ї у Собаки до сих пір немає (((Подивіться цей невеликий фільм - в ньому величезна історія! Незвичайна історія. Добра історія, повна добрих вчинків і щасливих моментів! Давайте ще додамо цих щасливих моментів в життя маленької Собаки! Телефонуйте!

Я підписався на новини і погоджуюся з умовами оферти
Отримати консультацію